سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت اپل برای افزایش میزان فروش آیفون XR و XS تصمیم به راه اندازی یک برنامه تعویضی جدید در برخی از کشورهای جدیگرفته است.

این کمپانی تصمیم دارد تا در ازای دریافت آیفون‌های قدیمی‌تر آیفون‌های جدید را با قیمتی بسیار پایین‌تر آماده عرضه به کاربران کند. این کمپانی برای ارائه محصولات جدید خود شروط جدیدی را در نظر گرفته است. این طرح در حال حاضر در آمریکا اجرا شده است با این حال اپل تصمیم دارد تا آن را به دیگر کشورهای سراسر جهان نیز تعمیم دهد.

اپل اعلام کرده که با دریافت 499 دلار در کنار آیفون‌های قدیمی می‌تواند آیفون‌های جدید را به کاربران ارائه دهد. با این حال باید در نظر داشت که در این طرح اپل آیفون‌ها را لاک و تحت قرار داد با اپراتورهای تلفن‌های همراه در آمریکا به فروش می‌رساند. بر این اساس امکان استفاده از آن‌ها با سیم کارت‌های دیگر کشورها تا حدودی به صرف نخواهد بود چرا که در این صورت کاربران باید هزینه قرار دادی که اپل با شرکت اپراتوری بسته را پرداخت کنند.

در این طرح، آیفون 8 و 7 پلاس در ازای پرداخت 449 دلار را با آیفون XR تعویض می‌کند. کاربران می‌توانند به جای آن به صورت ماهیانه 18.99 دلار پرداخت کنند و صاحب آیفون جدید شوند. علاوه بر این، اپل با دریافت 200 دلار بیشتر می‌تواند به کاربران امکان دریافت آیفون XS را ارائه دهد.

اپل در این طرح تعویضی آیفون‌های 7، 6 اس، 6 پلاس و 6 را نیز دریافت می‌کند و برای برخی از آن‌ها هزینه بیشتری را از کاربران دریافت می‌کند و در عین حال به آن‌ها آیفون XR و XS را ارائه می‌دهد.

گفتنی است که با توجه به تحت قرار بودن و لاک بودن این آیفون‌ها و وجود طرح رجیستری در ایران، خرید این آیفون‌ها و وارد کردن آن‌ها به داخل ایران به‌صرفه نخواهد بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location