سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

سال گذشته بود که اپل تصمیم به خرید استارت آپ تکسچر در زمینه ارائه اشتراک مجله‌ها به صورت دیجیتالی و اینترنتی کرده بود و حالا مشخص شده است که اپل در سال جدید میلادی تصمیم دارد تا این امکانات را در اختیار کاربران قرار دهد.

بر اساس بررسی‌های انجام شده توسط توسعه دهندگان از آی او اس 12.2 مشخص شده است که اپل تصمیم دارد تا در سال جاری میلادی و مشخصاً یک سال پس از خرید سرویس تکسچر امکان خرید اشتراک‌های مجله اینترنتی را به کاربران ارائه دهد.

کاربران می‌توانند از طریق شارژ حساب اپل ایدی خود با استفاده از کارت‌های اعتباری و گیفت کارت، اقدام به خرید اشتراک مجله‌های مختلف کنند. این سرویس از طریق اپلیکیشن Apple News به کاربران ارائه شده است که باعث می‌شود تا کاربران با رابط کاربری یکپارچه و متناسب با ظاهر سیستم عامل ای او اس بتوانند به مجله‌های اینترنتی مختلف دسترسی داشته باشند.

بر این اساس اپل تصمیم دارد تا مجله‌های اینترنتی را به سرویس‌های اینترنتی دیگر خود نیز اضافه کند و کاربران از آن طریق می‌توانند علاوه بر دسترسی به فیلم‌ها و موسیقی‌ها در آیتونز و اپل موزیک به مجله‌های اینترنتی نیز دسترسی داشته باشند. اپل تا پیش از این نیز امکان دسترسی به خرید کتاب‌های الکترونیکی را از طریق Apple Books که قبلاً با عنوان iBook شناخته می‌شد را به کاربران ارائه داده بود.

بر این اساس اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک و نهایتاً تا دو ماه آینده این امکان را به کاربران ارائه دهد و تنها لازمه استفاده از این مجله‌ها شارژ حساب کاربری با استفاده از گیفت کارت اپل یا کارت‌های اعتباری بین‌المللی قابل پشتیبانی توسط اپل است. کاربران از این طریق می‌توانند به نسخه‌های جدید تمامی مجله‌های بین‌المللی دسترسی داشته باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location