سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

هفته پیش بود که شایعاتی در مورد احتمال انتخاب شدن جان سروجی به عنوان مدیرعامل اجرایی شرکت اینتل از طرف سهام داران این کمپانی منتشر شده بود.

اما حالا مشخص شده است که جان سروجی تصمیم رأی ترک شرکت اپل و پیوستن به اینتل ندارد. جان سروجی مدت‌ها است که به عنوان نایب رئیس بخش تراشه‌های کم مصرف و پردازنده‌های اختصاصی آیفون‌ها در شرکت اپل کار می‌کند. بر این اساس مشخص شده است که او همچنان تصمیم دارد تا در شرکت اپل در زمینه توسعه و طراحی پردازنده‌های سری A به کار رفته در آیفون‌ها و آیپدها با شرکت اپل همکاری کند و تصمیم به انتقال به اینتل را ندارد.

«اشرف عیسی» یکی از منابع خبری نزدیک به شرکت اینتل به تازگی طی توییت جدید خود اعلام کرده که اینتل تصمیمی برای استخدام جان سروجی ندارد و در عین حال نیز سروجی تصمیم برای ترک اپل و استخدام در شرکت دیگر را ندارد. شرکت اینتل به هیچ وجه تا به امروز نام سروجی را در لیست نامزدهای انتخاب مدیر عامل اجرایی خود در نظر نگرفته است و تصمیمی برای استفاده او ندارد.

جانی سروجی نزدیک به یک دهه از سال 2993 تا 2005 در شرکت اینتل کار می‌کرد و پس از آن با شرکت‌هایی نظیر ای بی ام نیز همکاری کرده بود. او در سال 2008 و مشخصاً طی پروژه توسعه تراشه A4 که برای آیفون 4 در حال توسعه بود، به استخدام شرکت اپل درآمد و تا به امروز نیز با این کمپانی همکاری کرده است. سروجی در سال 2015 به عنوان یکی از مدیران شرکت اپل انتخاب شد و از آن موقع به بعد به صورت مستقیم زیر دست تیم کوک به فعالیت در زمینه توسعه تراشه‌های اصلی آیفون‌ها و آیپدها در حال کار است. او در حال حاضر نایب رئیس بخش توسعه تراشه‌های نیمه هادی در شرکت اپل است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
0 - خطا: 0

0

Call to undefined method Joomla\CMS\Session\Session::gc()

Go Back Home