سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

بررسی‌های انجام شده از آی او اس12.2 بتا حاکی از آن است که اپل به صورت مشخص تصمیم دارد تا آیپاد تاچ نسل 7 را به همراه آیپد نسل 7 آماده عرضه کند.

از ماه گذشته شایعات زیادی در مورد تلاش ال برای تولید و آماده سازی آیپاد تاچ نسل 7 و آیپد نسل 7 منتشر شده بود این شایعات بیشتر با تکیه بر اطلاعات دریافتی از شرکت‌های عضو زنجیره تأمین منتشر می‌شدند. اما حالا مشخص شده است که اپل در توسعه آی او اس 12.2 اولین تلاش‌ها و بسترهای نرم افزاری را برای تولید و عرضه این محصولات فراهم کرده است.

بر این اساس شرکت اپل احتمالاً تا دو ماه دیگر طی اولین کنفرانس شرکت خود در سال 2019 فرایند معرفی و عرضه آیپاد تاچ نسل هفت و آیپد نسل هفتم را آغاز خواهد کرد و پس از آن این محصولات را آماده عرضه به بازار می‌کند.

شرکت اپل تصمیم دارد تا در کنار آیپاد تاچ و آیپد جدید ایرپادهای نسل دوم خود را نیز برای عرضه به بازار آماده کند. تمامی این محصول با قابلیت‌های سخت افزاری و نرم افزاری جدید آماده عرضه به بازار می‌شوند و به احتمال زیاد اپل در طراحی آن‌ها تغییرات زیادی را اعمال نمی‌کند. با این حال پیش بینی‌ها حاکی از آن است که آیپاد تاچ نسل 7 دارای حداقل یکی از سیستم‌های احراز هویت بیومتریک شامل تاچ آیدی یا فیس آیدی خواهد بود و اپل آن را با امنیت بیشتری نسبت نسل قبلی آماده عرضه می‌کند.

اپل احتمالاً آیپد مینی 5 را نیز در کنار این محصولات آماده معرفی و عرضه می‌کند که از لحاظ طراحی تغییرات بسیار زیادی نسلت به نسل قبلی نمی‌کند. بر این اساس باید در روزهای پایانی اسفند 97 یا فروردین 98 منتظر برگزاری یک رویداد جدید از شرکت اپل بود که در آن تعداد زیادی از محصولات سخت افزاری این شرکت آماده معرفی خواهند شد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location