سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل به تازگی اقدام به ثبت اطلاعات دو مدل جدید از آیپد در پایگاه داده مرکز اقتصادی اوراسیا کرده است.

شرکت اپل نام 7 محصول تازه با شماره مدل A2123, A2124, A2126, A2153, A2154, A2133 و A2152 را به ثبت رسانده است که نشان از تلاش این کمپانی برای معرفی و عرضه سری جدید آیپدها در بازار جهانی دارد. گفتنی است که این اطلاعات اولین بار توسط وبلاگ فعال در حوزه فناوری با عنوان MySmartPrice منتشر شده است.

اپل برای فروش محصولات جدید خود در کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا که شامل ارمنستان، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان و روسیه می‌شوند، مجبور است تا اطلاعات مربوط به آن‌ها را پیش از معرفی ثبت کند و در نهایت مجوزهای لازم برای فروش آن‌ها را در بازار جهانی به دست آورد. بر این اساس، اتحادیه اقتصادی اوراسیا یکی از منابع اطلاعاتی مناسب برای کسب نام و نوع محصولات جدید اپل به حساب میاید.

در این مجموعه اطلاعات مشخص شده است که اپل تصمیم دارد تا یک مدل آیپد با نمایشگر 10 اینچ را به همراه آیپد مینی 5 آماده عرضه کند. بر این اساس آیپد نسل 7 قرار است با نمایشگر 10 اینچ آماده عرضه شود. این در حالی است که تا پیش از این اپل همیشه آیپدهای خود را در سایز 9.7 اینچ آماده عرضه به بازار می‌کرد. بر این اساس می‌توان پیش بینی کرد که شرکت اپل به دنبال حذف نسبی حاشیه‌ها در آیپد نسل 7 است تا از آن طریق بتواند نمایشگر دستگاه یاد شده را افزایش دهد.

پایگاه اطلاعات مرکز اقتصادی اوراسیا همچنین نشان داده که شرکت اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک آیپد مینی نسل 5 را آماده عرضه به بازار جهانی کند. این آیپد احتمالاً با همان ظاهر دستگاه‌های گذشته و با قابلیت‌های سخت افزاری پیشرفته‌تر آماده تولید و عرضه به بازار خواهد شد.

بر این اساس مشخص شده که تنها تغییرات سخت افزاری امسال در سری محصولات آیپد به افزایش 0.3 اینچی آیپد نسل 7 باز می‌گردد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location