سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

بر اساس گزارش جدید خبرگزاری CBNC شرکت اپل بیش از 200 نفر از متخصصین پروژه تایتان خود را تعدیل کرده است.

یکی از سخنگویان شرکت اپل در مصاحبه خود با CBNC این مسئله را تائید کرده با این حال اعلام کرده که اپل همچنان به دنبال ادامه پروژه توسعه سیستم‌های خودران در اتومبیل‌ها است و پروژه تایتان به طور کامل متوقف نشده است. علاوه بر این مشخص شده است که تعداد زیادی از نیروهای کاری پروژه تایتان در حال حاضر به بخش‌های دیگر انتقال پیدا کرده‌اند.

سخنگوی اپل اعلام کرده که این کمپانی همچنان استعدادهای زیادی را در تیم کاری خود نگه داشته است و اپل تصمیم دارد تا سیستم‌های خودران و تکنولوژی‌های مبتنی بر آن را توسعه دهد. وی همچنین اعلام کرده که شرکت اپل همچنان تصمیم دارد تا روی فناوری‌های مبتنی بر هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی تمرکز کند.

اپل در اوت سال 2018 میلادی یکی از متخصصین مهم شرکت تسلا را به استخدام خود درآورد تااز آن طریق پروژه تایتان را به صورت جدی‌تر آماده توسعه کند. پروژه تایتان در سال 2014 راه اندازی شد و تا به امروز روی مطالعه، تحقیق و توسعه سیستم‌های هوشمند اتومبیل‌های خودران فعالیت می‌کرد.

با این حال بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که شرکت اپل به دلیل کاهش میزان درآمد خود در بازه سه ماهه پایانی سال 2018 میلادی تصمیم به توقف این پروژه گرفته است و فعلاً نیز تصمیمی به صورت جدی برای توسعه و ساخت سیستم‌های خودران در اتومبیل‌ها را ندارد.

این در حالی است که مینگ چی کو تحلیلگر سرشناس شرکت اپل تا پیش از این اعلام کرده بود که شرکت اپل نهایتاً تا پیان سال 2020 میلادی به صورت جدی وارد صنعت ساخت اتومبیل‌های خودران می‌شود و اولین تلاش‌های شرکت یاد شده در سال 202 نمایان خواهد شد که در حال حاضر گویا تحقق این مسئله در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location