سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

شرکت اپل 12 سال است که به عنوان تحسین شده ترین کمپانی دنیا شناخته می‌شود و مجله Fortune' در گزارش سالانه خود این بار نیز اپل را به عنوان بهترین کمپانی از لحاظ موفقیت عنوان کرده است.

این مجله پس از شرکت اپل نام کمپانی آمازون را در لیست برترین شرکت‌های تحسین شده آورده است. اپل و آمازون از اواخر سال 2017 با یک دیگر در زمینه تبدیل شدن به شرکت یک تریلیون دلاری رقابت داشتن که هر دو توانستند این عنوان را برای خود به دست آورند. با این حال اپل به دلیل مشکلات ناشی از درآمد کم از تعویض باتری آیفون‌ها در سال 2018 و کاهش میزان فروش آیفون XR در چین با مشکلات اقتصادی بسیار زیادی مواجه شد و عنوان شرکت یک تریلیون دلاری را از دست داد.

با این حال مجله Fortune' اعلام کرده مسائل مالی باعث نشده است تا اپل به عنوان یک شرکت تحسین شده شناخته نشود. این کمپانی در میان 50 شرکت برتر جهان رتبه اول را دریافت کرده است چرا که هر ساله با معرفی و عرضه محصولات جدید و ارائه قابلیت‌های جدیدتر توانسته طرفداران خود را در سراسر جهان افزایش دهد.

Fortune همچنین اعلام کرده که یکی از دلایل اصلی موفقیت اپل برای فعالیت تجاری در سراسر جهان به معرفی تیم کوک به عنوان مدیرعامل اجرایی این کمپانی بازمی‌گردد. تیم کوک توانسته خود را به عنوان چهره انسان برند اپل در ذهن بسیاری از افراد در سراسر جهان ثبت کند و این مسئله باعث موفقیت روز افزون شرکت اپل و محبوبیت محصولات آن شده است.

البته این ادعا در حالی مطرح شده است که بسیاری از تحلیل گران با این مسئله موافق نیستند و اعلام کرده‌اند که تیم کوک به عنوان مدیرعامل اجرایی اپل محبوبیت زیادی نسبت به استیو جابز ندارند و پیشنهاد داده‌اند تا جانی آیو به عنوان چهره انسانی اپل معرفی شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location