سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت اپل از روز گذشته فرایند عرضه آی او اس 12.1.3 را به عنوان پنجمی آپدیت عمومی سیستم عالم آی او اس 12 شروع کرد.

در این نسخه که از دو روز پیش برای تمامی کاربران ارائه شده است، بسیاری از مشکلات نرم افزاری که در آیپد پرو، امکان اتصال دستگاه‌های مختلف به هوم پاد وجود داشت و همچنین مشکلات نرم افزاری کارپلی برطرف شده است.

آی او اس 12.1.3 برای آن دسته از کاربرانی که دستگاه‌های خود را تا پیش از این به روز نگه داشته‌انداز طریق سیستم ارسال به روز رسانی‌های OTA ارائه شده است. بر این اساس کاربران می‌توانند با دریافت این نسخه به صورت بهینه‌تر از دستگاه‌های خود استفاده کنند.

تا پیش از این بسیاری از کاربران آیپد پرو 2018 اعلام کرده بودند که آی او اس 12 در برخی از بخش‌های تنظیمات و رابط کاربری دارای مشکلات خاصی است و دستگاه برای مدت چند ثانیه هنگ می‌کند. این در حالی است که در آپدیت یاد شده این مشکل برطرف شده است تا کاربران بتوانند به صورت بهینه‌تر از دستگاه‌های خود استفاده کنند.

گفتنی است که آی او اس 12.1.3 مشکلات دیگری از دستگاه‌های مبتنی بر این سیستم عامل همراه شرکت اپل را نیز برطرف می‌کند. بسیاری از کاربران برای اتصال و کنترل محتوای در حال پخش در هوم پاد و کارپلی با مشکل مواجه بودند که حالا با دانلود و نصب این نسخه می‌توانند به صورت بهینه‌تر از این اسپیکرهای هوشمند و سیستم‌های پخش اتومبیل خود استفاده کنند. این مشکل به صورت مشخص در آیفون‌های 2018 رایج‌تر بود که باعث می‌شد تا دستگاه به صورت ناخواسته ارتباطش با اسپیکر یا کارپلی قطع شود که حالا در نسخه جدید این مشکلات برطرف شده است و کاربران می‌توانند به صورت بهینه‌تر از دستگاه‌های خود در اکوسیستمشرکت اپل استفاده کنند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location