سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

بر اساس گزارش موسسه فلکس گیت، مک بوک پروهای 2016 شرکت اپل با یک مشکل خاص در زمینه کارکرد نور پس زمینه نمایشگر مواجه هستند.

بر اساس ادعای این موسسه مک بوک پروهای جدید پس از مدتی با مشکلات بک لایت مواجه می‌شوند که این مسئله مشخصاً به تاچ بار و حرارت ایجاد شده از طرف آن مربوط است. از طرف دیگر وب سایت آی فیکس ایت اعلام کرده که این مسئله تا به امروز ناشناخته بوده است با این حال کابل فلت نمایشگرهای مک بوک پرو 2016 به بعد بسیار نازک است و خرابی ناشی از حرارت ایجاد شده از طرف تاچ بار در این محصول بعید نخواهد بود.

در حقیقت آی فیکس ایت این مسئله را رد یا تائید نکرده است با این حال مشکل یاد شده برای تعداد کمی از کاربران ایجاد شده است و این مسئله باعث شده تا برخی از کاربران از خرید مک بوک پروهای جدید ناراضی باشند. گفتنی است که اپل هنوز در این زمینه پاسخی ارائه نداده است و فراگیر بودن این مشکل را تائید نکرده است.

بر این اساس نمی‌توان مطمئن بود که پس از طراحی کیبوردهای پروانه‌ای که در مک بوک پروهای 2016 و 2017 مشکل ایجاد کرده بود، مشکل بک لایت نمایشگر دومین مشکل عمده و بارز این محصولات به حساب میاید یا فلکس گیت بر اساس تعدادی محدود از دستگاه‌های خراب اقدام به انتشار چنین گزارشی کرده است.

البته بسیاری از کاربران اعلام کرده‌اند که در صورت بروز این مشکل شرکت اپل از طریق اپل استورهای رسمی در سراسر جهان دستگاه‌ها را به صورت رایگان برای آن‌ها تعمیر کرده است و بابت این مسئله از آن‌ها هزینه‌ای دریافت نکرده است.

گفتنی است که با وجود محدود بودن این مشکل در حال حاضر یک طومار اینترنتی با 2 هزار 200 امضا برای رفع این مشکل در مک بوک‌ها ایجاد شده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

در رابطه با اینکه گفتید رایگان تعمیر میکنند باید اضافه کنم که به هیچ وجه موضوع بک لایت را رایگان تعمیر نمی کنند و ۱۲۰۰دلار بابتش پول می گیرند.
https://www.youtube.com/watch?v=o2_SZ4tfLns

  Attachments
  1. دامون

درسته حق با شما است. البته این مسئله در متن آمده که اپل برخی از خدمات سخت افزاری را به صورت رایگان به کاربران ارائه میدهد. اما در این زمینه به صورت رایگن پاسخگو نیست

  Attachments
  1. علیرضا فرجی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location