سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 نتیجه آزمایش اخیر شرکت ال جی حاکی از آ است که کاربران ایکس باکس گیمرهای بهتری نسبت به کنسول‌های دیگر و کامپیوترهای شخصی هستند.

این نظر سنجی که 14 هزار نفر در آن شرکت کرده‌اند، مشخص شده که بهترین پلتفرم برای گیمرها کنسول ایکس باکس است. در این تست چندین هدف قرمز روی نمایشگر نشان داده شده است و از کاربران درخواست شده تا در عرض بیست ثانیه روی همه آن‌ها کلیک کنند تا آن نقاط سبز شوند.

در پایان این آزمایش مشخص شده که تعداد کاربرانی که کنسول ایکس باکس وان را برای اجرای بازی‌ها انتخاب کرده‌اند موفقیت بیشتری نسبت به دیگر گیمرها داشته‌اند. در نتیجه این آزمایش ال جی اعلام کرده که 78 درصد از گیمرهای ایکس باکس توانسته‌اند تمامی هدف‌های قرمز را در مدت زمان کوتاه سبز کنند؛ در حالی که 74 درصد گیمرهای پلی استیشن و 70 درصد گیمرهای کامپیوترهای شخصی موفق به انجام چنین کاری شده‌اند.

ال جی در نهایت اعلام کرده که کسانی که از ایکس باکس استفاده می‌کنند دقت بیشتری برای انجام کارهای مختلف در بازی‌های کامپیوتری دارند. هر چند که این آزمایش دقت زیادی ندارد و اختلاف نتایج به دست آمده بسیار کم است با این حال بسیاری از افراد این آزمایش را به تبلیغات نامحسوس شرکت مایکروسافت برای کنسول ایکس باکس ربط داده‌اند. برخی از افراد اعلام کرده‌اند که مایکروسافت برای تبلیغ ایکس باکس در بازار جهانی از ال جی و شرکت‌های دیگر خواسته تا از طریق تست‌های مختلف جایگاه این کنسول را در میان دیگر کاربران بهتر نمایش دهد.

گفتنی است که ایکس باکس یکی از مهم‌ترین رقیب‌های پلی استیشن به حساب میاید و شرکت مایکروسافت به عنوان توسعه دهنده این کنسول تا به امروز تلاش زیادی برای بهتر جلوه دادن آن میان گیمرها کرده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

حقیقت داره من خودم xbox دارم تو fortnite همه بازیشون خوبه ولی وقتی میرم خونه دوستم با ps4 اون بازی میکنم همه بازیشون داغونه تازه کیفت ps4 هم که کلن نابوده

  Attachments
  1. اشکان پروین
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location