سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 پس از پذیرفتن شکست سخت در زمینه تولید تلفن‌های هوشمند، شرکت مایکروسافت از کاربران درخواست کرده تا دیگر از دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز فون استفاده نکنند و از این پس به گوشی‌های آیفون و اندروید مهاجرت کنند.

مایکروسافت از اواسط سال 2017 پلتفرم ویندوز فون را مرده اعلام کرد و از کاربران خواست تا از پلتفرم‌های دیگر استفاده کنند. این کمپانی پس از معرفی لومیا 950 و لومیا 950 ایکس ال در سال 2015 متوجه شد که بازار برای توسعه گوشی‌های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز آماده نیست و به همین دلیل فعالیت خود را در زمینه توسعه نرم افزاری محصولات مبتنی بر این سیستم عامل را متوقف کرد.

سرانجام این کمپانی در هفته گذشته از کاربران ویندوز فون خواست تا تلفن‌های هوشمند مبتنی بر این سیستم عامل را کنار بگذارند و از این پس به خرید آیفون یا اندروید فکر کنند. این کمپانی اعلام کرده که ویندوز فون دیگر آپدیت‌های امنیتی و نرم افزاری را دریافت نمی‌کند و به زودی پشتیبانی آن از طریق مایکروسافت قطع می‌شود. بر این اساس کاربران بهتر است تا تمامی اطلاعات خود را از تلفن‌های هوشمند مبتنی بر این سیستم عامل به گوشی‌های اندرویدی و مبتنی بر آی او اس انتقال دهند.

مایکروسافت پس از قبول شکست در زمینه تولید و توسعه گوشی‌های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز تصمیم گرفت تا روی توسعه اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های نرم افزاری برای اندروید و آی او اس تمرکز کند. این کمپانی در سه سال گذشته مجموعه‌ای از اپلیکیشن‌ها و نرم افزارهای مختلف را برای گوشی‌های اندروید و مبتنی بر آی او اس توسعه داده است تا کاربران برای استفاده از گوشی‌های خود در کنار کامپیوترهای مبتنی بر سیستم عامل ویندوز 10 با مشکلات زیادی مواجه نباشند و تجربه‌ای یکپارچه از استفاده دستگاه‌های دسکتاپ و همراه را داشته باشند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location