سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

بسیاری از ساعت سازان سوئیسی امروزه از فعالیت اپل در زمینه تولید ساعت‌های مچی رضایت ندارند و بر این ادعا هستند که یک شرکت کامپیوتری بازار آن‌ها را در اختیار خود نگه داشته است. در این میان، شرکت MOSER با تقلید از شرکت اپل در زمینه طراحی یک ساعت مچی و ساخت یک ویدیو تبلیغاتی شبیه به اپل واچ سعی کرده تا با نسخه‌های لوکس این ساعت هوشمند رقابت کند.

این ساعت لوکس دقیقاً با ابعاد اپل واچ ساخته شده است و در بخش بندهای آن از همان ظاهر ویژه بندهای هرمس تقلید شده است. با این حال این ساعت دارای عقربه یا عدد نیست. تنها چیزی که کاربر این ساعت می‌تواند مشاهده کد یک چرخ دنده با مکانیزم ویژه است که تحت تأثیر جاذبه واکنش نشان می‌دهد.

این مکانیزم باعث می‌شود تا با بالا بردن مچ دست و مشاهده ساعت بتوان همانند اپل واچ زمان را تشخیص داد. این شرکت ساعت سازی سوئیسی اعلام کرده که این محصول می‌تواند یک دستگاه لوکس و جایگزین برای اپل واچ باشد که با اصول یک ساعت سنتی مکانیکی آماده عرضه شده است.

MOSER در تبلیغات خود نیز به اپل واچ به صورت مستقیم اشاره کرده و آن را به خاطر نمایش دادن نوتیفیکیشن‌ها دستگاهی خوانده که باعث تلف شدن وقت کاربران می‌شود و مهم‌ترین حسن این ساعت هوشمند از دیدگاه سازنده‌اش مربوط به عدم نمایش اطلاعاتی بیشتر از زمان می‌شود.

این ساعت دارای چرخ دنده مشابه با دیجیتال کراون است که می‌تواند برای تنظیم ساعت مورد استفاده قرار گیرد. گفتنی است که این ساعت غیر از نمایش دادن زمان هیچ توانایی دیگری ندارد؛ اما ظاهر آن تا حد زیادی لوکس و خاص است و باعث اعتماد به نفس استفاده کننده‌اش می‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location