سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 حدود ده روز پیش بود که جف ویلیامز مدیر بخش عملیات شرکت اپل در دفاعیات خود در جریان دادگاه مربوط به رسیدگی شکایت شرکت کوالکام اعلام کرده بود که در زمان تولید آیفون XS و XS Max از کوالکام برای تولید انبوه مودم‌های ارتباطی درخواست همکاری کرده است.

اما حالا خبرگزاری بلومبرگ طی گزارش اخیر خود ایمیل‌های مربوط به درخواست همکاری اپل با کوالکام در زمینه تولید انبوه قطعات آیفون XS و XS Max را فاش کرده است. در گزارش بلومبرگ ایمیلی منتشر شده که از طرف جف ویلیامز به استیو مالانکوف مدیر عامل اجرایی شرکت کوالکام ارسال شده است. ویلیامز در این ایمیل ابتدا به پتنت‌های نقض شده کوالکام اشاره کرده است و در ادامه از مالانکوف درخواست همکاری در زمینه تأمین قطعات ارتباطی آیفون‌های 2018 را کرده است.

در این ایمیل ویلیامز اعلام کرده که شرکت اپل به هیچ وجه کدهای اختصاصی کوالکام در زمینه توسعه تراشه‌های ارتباطی را فاش نکرده و آن‌ها را در اختیار شرکت اینتل قرار نداده است و ادعای کوالکام را قضاوت بی‌اساس و زود هنگام خوانده است.

در پاسخ به این ایمیل، مالانکوف از ویلیامز و اپل درخواست عقد قراردادی مشخص در ازای شروع دوباره همکاری دو کمپانی را کرده است. مالانکوف درخواست کرده تا اپل طی قراردادی ویژه متعهد به استفاده از مودم‌های کوالکام در حداقل 50 درصد آیفون‌های معرفی و عرضه شده دو سال آینده شود.

این ایمیل‌ها در حالی فاش شده‌اند که شرکت کوالکام در چند سال گذشته به اپل را به خاطر همکاری با اینتل، محکوم به نقض پتنت‌های مختلف کرده است. این کمپانی ادعا کرده که اپل کدهای اختصاصی مودم‌های اسنپ دراگون را در اختیار شرکت اینتل گذاشته است تا از آن طریق اینتل بتواند در تولید آیفون X و آیفون XS Max و XS بر مشکلات مربوط به کاهش سرعت دانلود در شبکه همراه غلبه کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location