سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت اپل از زمان معرفی اولین مک بوک ایر در سال 2008 تاکنون همواره با شرکت اینتل در زمینه تأمین پردازنده مرکزی و گرافیکی این محصولات همکاری کرده است و حالا مشخص شده است که اینتل تصمیم دارد تا قدرت پردازش گرافیکی مک بوک ایر 2019 را به طرز قابل توجهی افزایش دهد.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از طرف شرکت اینتل، این کمپانی در تولید پردازنده‌های 2019 خود تلاش کرده تا سرعت پردازش‌های گرافیکی را در دستگاه‌هایی که گرافیک اصطلاحاً Share دارند را افزایش دهد. پردازنده‌های Sunny Cove که به عنوان بخشی از پردازنده‌های آیس لیک معرفی شدند، قرار است قدرت پردازش مرکزی و گرافیکی را در تمامی دستگاه‌های جدید افزایش دهند.

جیسون کراس نویسنده وب سایت MacWorld اعلام کرده که شرکت اپل می‌تواند با استفاده از پردازنده‌های نسل جدید شرکت اینتل در تمامی دستگاه‌های مک علاوه بر افزایش سرعت پردازش مرکزی، قدرت کارت گرافیکی اشتراکی آن‌ها را نیز افزایش دهد. مک بوک ایر، مک بوک پرو، آیمک و مک مینی اغلب همگی با پردازنده‌های اشتراکی اینتل تولید و عرضه می‌شود و حالا مشخص شده است که سری 2019 پردازنده‌های اینتل می‌توانند قدرت این دستگاه‌ها را افزایش دهد. گفتنی است که تعداد کمی از دستگاه‌های مک از طرف اپل مجهز به پردازنده‌های گرافیکی اختصاصی می‌شوند.

بر اساس ادعای اینتل، پردازنده‌های نسل جدید تا 50 درصد سرعت پردازش‌های مرکزی و پردازش‌های مرکزی را سریع‌تر می‌کنند. این تراشه‌های 10 نانومتری قرار است در دستگاه‌های 019 شرکت اپل مورد استفاده قرار گیرند و قدرت این دستگاه‌ها را به طرز قابل توجهی افزایش دهند. گفتنی است که در صورت معرفی و عرضه محصولات مک مبتنی بر این تراشه‌ها، می‌توان به این نتیجه رسید که مک بوک‌های اپل برای انجام بسیاری از کارها و پردازش‌ها آماده‌تر و بهینه‌تر خواهند شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location