سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

بررسی‌های اخیر حاکی از آن است که اپل واچ می‌تواند در زمینه معالجه زودهنگام و پیشگیری از سکته قلبی و مغزی به کاربران کمک کند.

موسسه Johnson & Johnson در بررسی‌های اخیر خود اعلام کرده که اپل واچ می‌تواند میزان پمپاژ کم خون از طرف قلب به مغز را تشخیص دهد و با دریافت نشانه‌های آن از کاربران بخواهد تا به مراکز پزشکی مراجعه کنند. سکته مغزی به طور مشخص به کاهش میزان خون رسانی به مغز مربوط می‌شود که نتیجه آن شامل فلج شدن بخشی از بدن یا کلی از آن و از بین رفتن قدرت تکلم منجر خواهد شد. برخی از این نشانه‌ها می‌توانند دائمی باشند و برخی دیگر از آن‌ها پس از مدتی مشخص از بین خواهند رفت.

بر این اساس، موسسه Johnson & Johnson اعلام کرده که ساعت‌های هوشمند اپل واچ با زیر نظر داشتن همیشگی ضربان قلب می‌توانند رفتار سیستم خون‌رسانی بدن را همیشه مانیتور کنند و در نهایت از بروز سکته‌های قلبی و مغزی جلوگیری کنند.

تا پیش از این و مشخصاً در جریان طراحی و تولید اپل واچ سری 4 اپل توانست با ارائه قابلیت الکتروکاردیوگرام امکان پیشگیری از بیماری فیبرالاسیون دهلیزی را در افراد بالای 65 سال را تشخیص دهد. با این حال Johnson & Johnson اعلام کرده که اپل در آینده می‌تواند با توسعه هر چه بیشتر قابلیت‌های سلامتی در اپل واچ‌ها از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری بسترهای مناسبی را برای رفع این اختلال در بدن افراد به وجود آورد.

«پاول برتون» متخصص قلب و عروق در موسسه Johnson & Johnson به تازگی اعلام کرده که اپل واچ بهترین دستگاه برای تشخیص نشان‌های زودهنگام سکته مغزی است و دلیل آن به اتصال همیشگی آن روی مچ دست و ردیابی همیشگی ضربان قلب مربوط می‌شود. وی در ادامه به شرکت اپل توصیه کرده است تا قابلیت تشخیص زودهنگام سکته مغزی را با همکاری دیگر شرکت‌ها و سازمان‌های پزشکی به اپل واچ بیاورد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location