سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت گوگل در توسعه نسخه جدید اپلیکیشن اندروید و ای او اس گوگل مپس اقدام به ارائه قابلیت اعمال محدودیت سرعت به کاربران کرده است. بر این اساس کاربران می‌توانند با استفاده از این قابلیت میزان سرعت در حال رانندگی خود را کنترل کنند.

گوگل تا پیش از این امتیاز اپلیکیشن مسیریابی ویز را خریداری کرده بود؛ اما این اپلیکیشن به صورت جداگانه به فعالیت خود در کنار گوگل مپس ادامه داد و گوگل تصمیمی برای ادغام این دو اپلیکیشن با یکدیگر نکرده بود. اما حالا مشخص شده است که گوگل تصمیم دارد تا بسیاری از قابلیت‌های اپلیکیشن ویز را به صورت تدریجی در گوگل مپس آماده عرضه کند.

تا پیش از این، قابلیت اعمال محدودیت سرعت در خیابان‌های شهری و بین شهری در اپلیکیشن ویز ارائه شده بود، اما حالا کاربران تلفن‌های هوشمند مبتنی بر سیستم عامل اندروید و آی او اس می‌تواند از طریق گوگل مپس نیز به این قابلیت‌ها دسترسی داشته باشند.

گفتنی است که این قابلیت در حال حاضر برای کاربران آمریکایی، انگلیسی و دانمارکی آماده عرضه شده است و پس از مدتی کوتاه قرار است به صورت تدریجی برای کشورهای دیگر نیز آماده عرضه شود.

این قابلیت در آی او اس و اندروید به کاربران اجازه می‌دهد تا در هنگام رانندگی با اتومبیل و مسیریابی از طریق گوگل مپ همواره سرعت رانندگی خود را با میزان سرعت مجاز در جاده‌ها و خیابان‌ها مقایسه کنند. گوگل مپس در صورت بالاتر رفتند سرعت اتومبیل از میزان سرعت مجاز تعیین شده برای هر مسیر به کاربران هشدار می‌دهد وبه آن‌ها در مورد کاهش سرعت رانندگی خود اخطار می‌دهد.

این قابلیت گوگل مپ باعث می‌شود تا استفاده روزمره از این اپلیکیشن از لحاظ ایمنی بسیار بهینه‌تر شود. علاوه بر این، تمایل کاربران برای استفاده از این سرویس در سیستم‌های پخش اتومبیل نظیر اندروید اتو و کارپلی شرکت اپل افزایش پیدا کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location