شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

شرکت اکتیویژن به تازگی اعلام کرده که آپدیت جدید برای بازی بلک اپس 4 در راه است و در آینده نزدیک قرار است کاربران به این به روز رسانی با قابلیت‌های ویژه دسترسی داشته باشند.

در این آپدیت قرار است تعدادی از مراحل زامبی‌ها نیز به این بازی اضافه شود و از این پس بخش زامبی‌ها به صورت جداگانه و حرفه‌ای‌تر در اختیار کاربران قرار بگیرد. اکتیویژن اعلام کرده که بین روزهای 15 تا 18 ژانویه سال جاری میلادی آپدیت جدید کال آف دیوتی بلک اپس 4 را آماده عرضه کند.

با این حال اطلاعات منتشر شده حاکی از آن است که این به روز رسانی قرار است به صورت تدریجی برای کاربران سراسر جهان آماده عرضه شود و به همین دلیل ممکن است تا هفته آینده نیز عرضه آن برای کاربران طول بکشد. پس از عرضه این به روز رسانی، کاربرانی که بازی کال آف دیوتی بلک اپس 4 را به صورت قانونی خریداری کرده‌اند می‌توانند آپدیت‌ها را روی دستگاه‌های خود دریافت کرده و از آن‌ها استفاده کنند.

برای خرید قانونی و امکان دریافت آپدیت‌های جدید بلک اپس 4 کاربران می‌توانند با تهیه گیفت کارت بلیزارد برای کامپیوترهای شخصی و گیفت کارت پلی استیشن نتورک برای پلی استیشن 4 و در نهایت گیفت کارت ایکس باکس لایو برای کنسول ایکس باکس وان حساب کاربری خود را شارژ کرده و به آپدیت‌های جدید دسترسی داشته باشند.

در این آپدیت علاوه بر افزایش مراحل زامبی‌ها قرار است نوع استفاده از اسلحه و همچنین امتیازهای دریافت شده از مبارزه و استفاده از هر یک از اسلحه و لباس‌ها تغییر کند. در حقیقت اکتیویژن سعی دارد تا با توسعه و عرضه این به روز رسانی‌ها کاربران را به خرید قانونی بازی‌ها تشویق کند تا کاربران با استفاده از این بازی تحت شبکه اینترنت از قابلیت‌های ویژه ان به صورت قانونی لذت ببرند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...