سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnai_20190114-132037_1

خرید آیفون اپل

برخی از انتشار دهندگان تصاویر مفهومی و همچنین تحلیلگران شایعاتی را در مورد سرایت طراحی آیپد پرو 2018 به آیفون XI نیز مطرح کرده‌اند. بر این اساس، اپل ممکن است در آینده نزدیک و مشخصاً از سال 2020 از این طراحی در تولید آیفون‌های جدید خود استفاده کند.

در سال 2018 اپل از نسل سوم آیپد پرو با طراحی ویژه و منحصر به فرد رونمایی کرد. آیپد پرو 2018 مجهز به نمایشگر تمام صفحه شده است و دارای زاویه‌هایی تخت در قسمت‌های کناری خود شده است که باعث شده تا بسیاری از کاربران آن را مورد تحسین قرار دهند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که اپل در سال جاری میلادی تمایلی به تغییر طراحی آیفون‌ها ندارد و آیفون‌های 2019 قرار است با همان طراحی سال قبل آماده عرضه شوند. با این حال برخی از تحلیلگران شایعاتی را در مورد تلاش اپل برای تغییر طراحی آیفون 2019 و تعبیه دوربین سه گانه در آن مطرح کرده‌اند.

بر این اساس، ادعای مطرح شده در مورد تلاش اپل برای طراحی و ساخت آیفون‌های 2019 با حاشیه‌های تخت و به سبک آیپد پرو 2018 دور از انتظار نخواهد بود و اپل ممکن است از این طراحی در معرفی آیفون‌های جدید خود استفاده کند.کما اینکه این طراحی تا پیش از این نیز در تولید آیفون 5 اس و آیفون SE نیز مورد استفاده قرار گرفته بود پس ممکن است اپل در تولید آیفون XI یا حداقل یکی از آیفون‌های 2019 از این طراحی برای ساخت تلفن‌های هوشمند جدید خود استفاده کند.

شایعات حاکی از آن است که اپل در سال جدید میلادی آیفون پرچم‌دار خود را با عنوان آیفون XI یا آیفون 11 آماده عرضه به بازار می‌کند. بر این اساس میتوان پیش بینی کرد که آیفون جدید اپل که قرار است با دوربین سه لنز کارکند، دارای طراحی مشابهی با آیپد پرو 2018 باشد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location