سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 بر اساس گزارش جدید منتشر شده از موسسه Gartner مشخص شده است که شرکت اپل همانند بسیاری از کمپانی‌های تولید کننده کامپیوترهای شخصی در سه ماهه پایانی 2018 با کاهش فروش این دسته از محصولات مواجه بوده است.

بر این اساس، مشخص شه است که میزان فروش محصولات مک در سه ماهه چهارم سال 2018 نزدیک به 3.8 درصد نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته رشد منفی داشته است. در این دوره اپل 4.9 میلیون کامپیوتر مک به فروش رسانده است که نسبت به سال گذشته نزدیک به 0.2 درصد کاهش داشته است.

اپل در این مدت زمان توانسته نزدیک به 7.1 درصد از سهم بازار کامپیوترهای شخصی را از آن خود کند. بر این اساس، این کمپانی پس از DELL در رتبه چهارم فروش کامپیوترهای شخصی در سراسر جهان قرار دارد. در بازه زمانی یاد شده شرکت لنوو در رتبه اول قرار گرفته است و اچ پی به عنوان پرفروش‌ترین تولید کننده لپ تاپ جای خود را به این کمپانی داده است. پس از لنوو و اچ پی، شرکت Dell در رتبه سوم قرار دارد و شرکت اپل به عنوان چهارمین شرکت در زمینه فروش کامپیوترهای شخصی قرار دارد.

در بازه زمانی یاد شده به طور کل فروش کامپیوترهای شخصی کاهش قابل توجهی داشته است و به همین دلیل می‌توان کاهشی که شرکت اپل متحمل شده است را در بازار جهانی کامپیوترهای مک منطقی و عادی در نظر گرفت. در این میان مشخص شده است که شرکت ایسوس همچنین در رتبه‌ای پایین‌تر از اپل قرار دارد و تمایل به خرید محصولات این کمپانی ویتنامی به طور قابل توجهی کمتر از مک بوک‌ها و آیمک‌های شرکت اپل قرار دارد. در نهایت پس از ایسوس، کمپانی ایسر در بازه زمانی یاد شده کمترین میزان فروش کامپیوترهای شخصی را داشته است و به همین دلیل ممکن است سهام این کمپانی در سه ماهه اول سال 2019 میلادی کاهش داشته باشد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location