سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

مرکز سلامتی سان دیگو به تازگی نتایج نظر سنجی خود را در مورد استفاده از محصولات هوشمند برای ردیابی فاکتورهای سلامتی منتشر کرده است که طی آن مشخص شده که اپل واچ توانسته رضایت بیش از 78 درصد کاربران را جلب کند.

در این نظر سنجی که در میان 425 بیمار در سال 2018 انجام شده، مشخص شده که 78 درصد از آن‌ها از قابلیت ردیابی سطح فاکتورهای سلامتی در اپل واچ رضایت دارند و این قابلیت را بسیار کاربردی می‌دانند.

در این میان 96 درصد از پاسخ دهنده‌های این نظر سنجی اعلام کرده‌اند که از روند اتصال سریع اپل واچ به آیفون و مشاهده اطلاعات سلامتی در آن رضایت دارند، با این حال 90 درصد از کاربران اعلام کرده‌اند که به صورت روزمره از قابلیت‌های سلامتی اپل واچ استفاده می‌کنند و نهایت 78 درصد از آن‌ها به طور کامل از این قابلیت در اپل واچ‌ها رضایت دارند.

نتایج این نظر سنجی در ژورنال سازمان سلامتی آمریکا نیز منتشر شده است که حاکی از آن است که آپدیت‌های نرم افزاری جدید واچ او اس و آی او اس به طور مشخص علت اصلی رضایت بالای کاربران از دستگاه‌های جدید شرکت اپل است. اپل در توسعه آی او اس 11.3 به بعد تلاش کرد تا قابلیت‌های بیشتری را در زمینه رکورد و ردیابی اطلاعات حیاتی مربوط به سلامتی را در آیفون‌ها و اپل واچ بگنجاند.

کاربران از طریق این قابلیت می‌توانند اطلاعات مربوط به سلامتی خود را در اپل آیدی و در بخش اطلاعات شخصی خود ثبت کرده و در هنگام بروز مشکلات مربوط به سلامتی، متصدیان فوریت‌های پزشکی می‌توانند به صورت سریع به اطلاعات شخصی افراد دسترسی پیدا کنند و از آن طریق عملیات درمانی و نجات خود را شروع کنند.

اپل تصمیم دارد تا با عرضه قابلیت‌های ویژه‌تر برای ردیابی فاکتورهای سلامتی به کاربران در زمینه بهبود روند استفاده از اپل واچ کمک کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location