شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت اپل در یک سند داخلی که به تازگی برای اپل استورهای سراسر جهان منتشر کرده اعلام کرده که پشتیبانی از آیمک 2012 تا پایان ژانویه سال جاری میلادی متوقف می‌شود.

بر این اساس، کاربران آیمک‌های 2012 به قبل دیگر امکان دریافت خدمات تعویض یا تعمیراتی شرکت اپل را نخواهند داشت و این محصولات به عنوان دستگاه‌های قدیمی شرکت اپل به حساب خواهند آمد.

بر این اساس، مشخص شده که اپل برای مدت طولانی و مشخصاً 7 سال از آیمک‌های خود پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری کرده است و پس از آن تصمیم دارد تا تمرکز خود را روی ارائه خدمات بهتر به کامپیوترهای جدیدتر خود بگذارد.

عدم پشتیبانی اپل از آیمک‌های 2012 لزوماً به معنای عدم کارکرد و پاسخگویی این محصولات به کاربران نیست، بلکه به این معنا است که گارانتی بین‌المللی این دستگاه‌ها پایان یافته است و پس از آن کاربران از این دستگاه‌های 7 ساله باید با هزینه خودشان خدمات تعمیراتی را دریافت کنند.

با این حال اپل اعلام کرده که تا دو سال دیگر و مشخصاً تا روز 30 ژانویه 2021 همچنان خدمات تعمیراتی خود را برای آیمک 2012 در صورت پرداخت هزینه کاربران ادامه می‌دهد و پس از آن کاربران این دستگاه‌ها یا باید دستگاه‌های جدید را خریداری کنند یا در صورت خرابی باید به تعمیرکاران متفرقه که تخت نظارت شرکت اپل نیستند مراجعه کنند.

اپل اعلام کرده که تمامی محصولات خود را حداقل تا مدت 5 سال از لحاظ ارائه خدمات نرم افزاری و سخت افزاری پشتیبانی می‌کند و پس از آن پشتیبانی طولانی مدت خود را از دستگاه‌ها حذف کرده و کاربران را خرید و استفاده از دستگاه‌های جدیدتر تشویق می‌کند. با این حال باید در نظر داشت که محصولات شرکت اپل یکی از بهترین گزینه‌ها برای استفاده طولانی مدت از دستگاه‌های کامپیوتری به حساب میاید.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...