سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

بر اساس شایعات منتشر شده شرکت اپل تولید انبوه ایرپاور را احتمالاً شروع کرده است و این محصول را بالاخره پس از تأخیر یک ساله آماده عرضه به بازار می‌کند.

شایعات منتشر شده از وب سایت هنگ کنگی ChargerLAB حاکی از آن است که اپل تولید انبوه ایرپاور را به عنوان پد شارژ بی‌سیم خود شروع کرده است و قرار است این محصول را در آینده نزدیک آماده عرضه به بازار کند. بر این اساس، شرکت اپل از همین حالا سفارش تولید ایرپاور را به شرکت‌ها و کارخانه‌های عضو زنجیره تأمین خود داده است و این کمپانی‌ها فرایند تولید انبوه و بسته بندی آن را شروع کرده‌اند و در آینده نزدیک قرار است این محصول را آماده عرضه به بازار کنند.

وب سایت هنگ گنگی یاد شده همچنین در حساب کاربری توییتر خود نیز از تلاش اپل برای تولید انبوه ایرپاور در سال 2019 میلادی خبر داده است و اعلام کرده که این محصول به همراه درگاه USB-C به زودی آماده عرضه به بازار می‌شود.

عرضه USB-C در ایرپاور حاکی از آن است که اپل تصمیم دارد تا این درگاه را به عنوان جایگزینی بهتر نسبت به درگاه لایتنینگ آماده عرضه به بازار کند. بر این اساس می‌توان پیش بینی کرد که در آینده نزدیک این کمپانی در تولید محصولات اصلی خود نظیر ایرپاد و آیفون‌ها نیز از درگاه یو اس بی تایپ سی به جای لایتنینگ استفاده خواهد کرد.

فردی که با نام Luxshare در اینترنت فعالیت می‌کند نیز به تازگی اعلام کرده که در زنجیره تأمین قطعات و محصولات شرکت اپل در کارخانه‌های چینی کار می‌کند. او اعلام کرده که اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک ایرپاور را آماده عرضه به بازار کند. بر این اساس پیش بینی‌های زیادی از طرف تحلیلگران در مورد تلاش اپل برای عرضه با تأخیر این محصول به بازار منتشر شده است با این حال هنوز زمان دقیق عرضه آن مشخص نیست. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location