شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک همکاری خود را با شرکت‌های مدیاتک، اینتل و سامسونگ را برای تأمین قطعات مودم 5G در تلفن‌های هوشمند آیفون 2019 شروع کند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از دادگاه اخیر کوالکام با اپل، سخنگوی کمپانی اپل و همچنین شهود این دادگاه اعلام کرده‌اند که اپل هنوز برای همکاری با شرکت کوالکام برنامه‌ای ندارد و در سال 2019 نیز آیفون‌های خود را با مودم‌های تولید شده توسط اینتل، مدیاتک یا سامسونگ آماده عرضه به بازار کند.

اپل در تأمین قطعات مربوط به آیفون‌ها تصمیم دارد تا با شرکت‌های یاد شده همکاری کند و این مسئله به طور مشخص به مبارزه قانونی این کمپانی با کوالکام باز می‌گردد. از سال 2016 به بعد همکاری اپل و کوالکام بر سر تولید مودم‌ها و تراشه‌های ارتباطی به کار رفته در تلفن‌های هوشمند آیفون و آیپد پایان یافت و اپل پس از آن اعلام کرد که با شرکت‌های رقیب کوالکام برای تولید آیفون‌های جدید استفاده می‌کند.

اما حالا مشخص شده است که در کنار تلاش اپل برای تولید آیفون‌های مبتنی بر 5G در سال 2019 این کمپانی تصمیم دارد تا همچنان همکاری خود را با کوالکام شروع نکند. بر این اساس آیفون‌های 2019 قرار است با مودم‌های تولید شده سامسونگ، اینتل یا مدیاتک آماده عرضه به بازار شوند. همین مسئله ممکن است باعث شود تا کوالکام موجی از تبلیغات منفی را برای بار دیگر علیه شرکت اپل شروع کند و پس از آن بر این ادعا تکیه کند که سرعت دانلود آیفون‌ها در شبکه همراه پایین‌تر از دستگاه‌های مبتنی بر مودم‌های کوالکام است.

شرکت کوالکام تا پیش از این نیز کمپین تبلیغات منفی خود را علیه آیفون‌های 2017 و 2018 شروع کرده بود و طی آن‌ها ایده اپل برای تولید مودم‌های همراه را دزدی خوانده بود.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...