شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 گزارش‌های منتشر شده از نمایشگاه CES 2018 حاکی از آن است که اپل احتمالاً از استاندارد Wi-Fi 6 در تولید آیفون 2019 استفاده می‌کند.

موسسه تحلیلی Barclays در گزارش اخیر خود اعلام کرده که اپل در سال 2019 میلادی تصمیم دارد تا از نسل ششم سیستم ارتباطی بی‌سیم با عنوان Wi-Fi 6 یا 802.11ax برای تولید آیفون‌های جدید استفاده کند. این استاندارد جدید که در جریان CES 2018 به صورت تجاری سازی شده از آن رونمایی شده است، باعث می‌شود تا سرعت دانلود و آپلود و همچنین استریم ویدیوها در آیفون‌های جدید به طرز قابل توجهی افزایش پیدا کند.

اپل به طور معمول از استانداردهای جدید برای تولید تلفن‌های هوشمند خود استفاده می‌کند. بر همین اساس، می‌توان پیش بینی کرد که این کمپانی در سال 2019 میلادی برای تولید گوشی‌های تلفن هوشمند جدید خود تصمیم به استفاده از 802.11ax به عنوان یک استاندارد جدید بگیرد و پس از آن محصولاتش را به صورت هوشمندتر آماده عرضه به بازار کند.

بر اساس گزارش این موسسه تحلیلی، شرکت اپل با انجام این کار می‌تواند باعث کاهش میزان مصرف انرژی در آیفون‌ها و آیپدها بشود و علاوه بر آن میزان تولید حرارت و از بین بردن را از دستگاه‌ها به صورت بهینه‌تر ارائه دهد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که اپل تصمیم دارد تا در سال جاری میلادی تمامی تصمیم خود را روی تولید و عرضه آیفون‌های بهینه‌تر از لحاظ سخت افزاری بگزارد. بر این اساس، در سال 2019 آیفون‌ها قرار است با تغییرات سخت افزاری بسیار زیادی آماده عرضه به بازار شوند. عرضه سیستم‌های ارتباطی جدیدتر علاوه بر بهبود کیفیت دستگاه‌ها باعث می‌شود تا کاربران با چالش‌های کمتری در زمینه صرفه جویی در باتری و استفاده سریع از دستگاه‌ها و اتصال به اینترنت مواجه باشند.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...