شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت راک استار احتمالاً تصمیم دارد تا در سال 2019 میلادی فرایند توسعه بازی جی تی ای 6 را شروع کند و نهایتاً آن را تا پایان سال جاری میلادی یا سال 2020 آماده عرضه به بازار کند.

بر اساس گزارش جدید وب سایت Gear Nuke شرکت راک استار به عنوان توسعه دهنده بازی جی تی ای 5 و رد دد ردمپشن 2 اخیراً آگهی استخدام‌های زیادی را برای توسعه یک بازی جدید منتشر کرده است. در آگهی‌های استخدام شرکت راک استار اعلام شده که این کمپانی به دنبال توسعه دهندگان متخصص در زمینه طراحی اتومبیل‌های مختلف است. بر این اساس، این کمپانی تصمیم دارد تا در آینده نزدیک فرایند توسعه یک بازی مبتنی بر ماشین سواری را شروع کند.

از آنجایی که جی تی ای و سری بازی‌های تحت این عنوان مهم‌ترین محصولات دیجیتالی راک استار به حساب میایند؛ بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که استخدام توسعه دهندگان و طراحان گرافیکی ماشین‌ها در بازی جدید، مربوط به نسخه بعدی جی تی ای است.

راک استار به احتمال زیاد تصمیم دارد تا جی تی ای 6 را تا پایان سال جاری میلادی آماده عرضه کند. البته این اطلاعات در حالی منتشر شده است که هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از تلاش این کمپانی برای تولید بازی یاد شده منتشر نشده است. شرکت راک استار با این حال ممکن است یک بازی ماشین سواری دیگر را آماده عرضه به بازار کند. برخی دیگر از تحلیلگران بر این باور هستند که راک استار می‌تواند نسخه جدید سری بازی‌های مکس پین را آماده عرضه کند که به احتمال زیاد در آن بخش ماشین سواری نیز گسترش و توسعه بیشتری پیدا کرده است.

این بازی به احتمال زیاد برای تمامی پلتفرم‌های پر استفاده شامل پلی استیشن، ایکس باکس و کامپیوترهای شخصی آماده عرضه خواهد شد. در صورت صحت داشتن این مسئله راک استار پس از 6 سال قسمت جدید جی تی ای را آماده عرضه کرده است.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...