سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت جبرا به تازگی اعلام کرده که تصمیم دارد تا در آینده نزدیک از هوش مصنوعی برای حذف نویزهای مختلف در هدفون‌ها و هندزفری‌های خود استفاده کند.

این کمپانی دانمارکی به تازگی تصمیم گرفته تا استاندارد ANC را یک گام فراتر ببرد و با استفاده از هوش مصنوعی صدای در حال مکالمه را با صدای در حال پخش در اطراف تفکیک کند تا کیفیت مکالمات در محصولاتش افزایش پیدا کند. حذف نویز و استفاده از استاندارد ANC یکی از مهم‌ترین چالش‌های شرکت‌های تولید کننده هدفون و هندزفری به‌حساب میاید. در این میان بسیاری از کمپانی‌ها نظیر شرکت اپل هنوز روش دقیقی برای حذف نویز در هندزفری‌های خود پیدا نکرده‌اند.

این در حالی است که جبرا به تازگی اعلام کرده که با استفاده از سیستم هوشمند سازی حذف نویز می‌تواند به استاندارد ANC و بهبود کیفیت مکالمات انجام شده از طریق آن دست یابد. محصول جدید جبرا که با عنوان ایلایت 85 وات شناخته می‌شود دارای درایورهای 40 میلی متری است که در آن 6 میکروفون با استاندارد ANC به صورت هیبریدی قرار گرفته شده است. این محصول می‌تواند با استفاده از هوش مصنوعی به کار رفته در تراشه اختصاصی خود صدای محیط اطراف را در حین مکالمه حذف کند.

هوش مصنوعی به کار رفته در هندزفری ایلایت توسط یک کمپانی آلمانی به نام audEERING توسعه یافته که باعث می‌شود تا در حین مکالمات، تراشه تعبیه شده در این هندزفری صدای مخاطب و کاربر را از صدای محیط به صورت هوشمندانه تفکیک دهد و بر آن اساس کیفیت صدای بهتری را برای مکالمه ارائه دهد. جبرا همچنین اعلام کرده که هوش مصنوعی یاد شده توان تشخیص 6 هزار صدای مشخص را دارد و تک تک آن‌ها را به صورت جداگانه تشخیص می‌دهد و از آن طریق به صورت بهینه‌تر صدای اطراف را دریافت می‌کند. این محصول قرار است با قیمت 300 دلار آماده عرضه به بازار شود.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location