شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت اپل امروزه اعلام کرده که از این پس پشتیبانی از قابلیت جست و جوی موسیقی‌ها بر اساس متن و نام را به کشورها و زبان‌های دیگر نیز گسترش می‌دهد.

بر این اساس، کاربرانی که در کشورهایی غیر از آمریکا زندگی می‌کنند می‌توانند با تهیه اکانت پریمیوم اپل موزیک به موسیقی‌ها بر اساس متن آن‌ها دسترسی داشته باشند. تا پیش از این تنها کاربران آمریکایی که از اپل آیدی و آی پی‌های مربوط به این کشور به سرویس اپل موزیک متصل می‌شدند امکان دسترسی به این قابلیت را داشتند.

اما حالا اپل تصمیم گرفته تا در توسعه نسخه جدید اپل موزیک قابلیت پخش و جست و جوی موسیقی‌ها بر اساس متن را به کاربران دیگر کشورها نیز ارائه دهد. بر این اساس کاربران در تمامی کشورهای انگلیسی زبان شامل استرالیا، کانادا، انگلستان در کنار آمریکا می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند.

علاوه بر این، اپل این قابلیت را برای کاربرانی که در کشورهای غیر انگلیسی زبان نیز زندگی نمی‌کنند ارائه داده است. این کشورها شامل آلمان، ایرلند، آفریقای جنوبی، مکزیک، اسپانیا، نیوزلند و فرانسه می‌شوند و افرادی که اپل آیدی و آی پی آن‌ها به این کشورها متصل باشد می‌توانند از قابلیت یاد شده برای انجام کارهای مختلف خود استفاده کنند.

برای جست و جوی یک موسیقی بر اساس متن آن می‌توان با باز کردن اپلیکیشن اپل موزیک وارد بخش جست و جو شده و در آن بخشی از متن موسیقی را سرچ کرد تا بر اساس نتایج موسیقی مورد نظر را انتخاب و پخش کرد. اپل همچنین اعلام کرده که این قابلیت می‌تواند برای کنترل و پخش پلی لیست‌های مختلف نیز آماده شود. پشتیبانی از جست و جوی مبتنی بر متن موسیقی‌ها برای اپل موزیک ارائه شده در آیفون، آیپد، اندروید، مک او اس و اپل تی وی قابل استفاده است و کاربران محدودیتی در زمینه استفاده از آن در دستگاه‌های مختلف ندارند.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...