سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

شرکت برداران وارنر به عنوان صاحب امتیاز بازی لگو ارباب حلقه‌ها، به تازگی تصمیم به حذف این بازی از شبکه پخش و انتشار بازی استیم گرفته است.

بر این اساس کاربران سرویس پخش بازی استیم دیگر امکان دسترسی به نسخه لگوی بازی ارباب حلقه‌ها را نخواهند داشت. این بازی توسط استودیوی سگا طراحی و تولید شده بود که قرار بود در آینده نزدیک محتویات قابل دانلود نیز برای آن‌ها آماده عرضه شود. محتوای قابل دانلود یا همان دی ال سی‌های ارائه شده در این بازی‌ها قرار بود تا بخش‌هایی از سری فیلم‌های هابیت را نیز در این مجموعه از بازی‌ها بگنجاند اما خبر نه چندان خوشایند برای کاربران سرویس استیم این است که دیگر این بازی برای کاربران این سرویس قابل دسترس نیست.

صاحب امتیاز بخش این بازی هنوز هیچ توضیحی در مورد حذف این بازی از شرکت استیم نداده است و هنوز معلوم نیست که این بازی به چه دلیلی از مجموعه بازی‌های ارائه شده در استیم حذف شده است. استیم نیز از طرف دیگر هنوز هیچ گزارش و توضیحی در مورد حذف این بازی از سرویس خود ارائه نداده است.

در این میان کاربران سرویس استیم در صورت تمایل به اجرای این بازی فعلاً امکانی برای دانلود این بازی ندارند. پیش بینی می‌شود تا در آینده نزدیک این مسئله حل شده و کاربران بتوانند این بازی را دوباره دانلود کرده و آن را در دستگاه خود اجرا کنند و نسخه لگو بازی‌های مختلف یکی از محبوب‌ترین نسخه‌های اختصاصی بازی‌های مختلف است که طرفداران ویژهو خاص خود را دارد. بر این اساس بسیاری از کاربران سرویس استیم ممکن است در آینده تمایلی به اجرای این سرویس نداشته باشند و در آینده به سرویس‌های جایگزین که بازی‌های محبوب آن‌ها را در خود دارد رو بیاورند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location