شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از طرف خبرگزاری CNBC اپل احتمالاً در سال جاری میلادی هیچ کمپانی جدیدی را تصاحب نمی‌کند و در پی خرید استارت آپ های جدید نیست.

گزارش‌های منفی در مورد تلاش ناموفق اپل در زمینه تولید و عرضه محصولات فیزیکی و دیجیتالی در ماه‌های پایانی سال 2018 میلادی باعث شده تا شرکت اپل با اشکالات بزرگی در زمینه ارزش سهام خود مواجه شود. بسیاری از تحلیلگران پیش بینی‌های منفی زیادی را در مورد این کمپانی مطرح کرده‌اند و همین مسئله باعث شده تا سهام این کمپانی در بازار جهانی به طرز قابل توجهی کاهش پیدا کند.

بر این اساس اپل امسال به جای تمرکز روی استارت آپ های جدید و نوآوری در زمینه تولید محصولات بهینه‌تر به صورت سخت افزاری و نرم افزاری، تمرکز خود را روی تولید و عرضه محصولات پرفروش می‌گذارد و این مسئله باعث می‌شود تا اپل به طرز قابل توجهی در زمینه نوآوری و تولید دستگاه‌های مختلف نسبت به دیگر کمپانی‌ها عقب بماند. بررسی‌ها حاکی از آن است که شرکت اپل در صورت عدم توجه به نوآوری‌ها و عدم تصاحب استارت آپ ها عرصه رقابت را برای شرکت های رقیب بزرگ‌تر باز خواهد کرد و این مسئله باعث می‌شود تا در سال‌های آتی اپل با مشکلاتی جدی مواجه شود.

پیش بینی‌های متناقض دیگر نیز حاکی از آن است که اپل امسال به جای تمرکز روی تولید محصولات پر فروش تر تمرکز خود را روی نوآوری‌ها می‌گذارد و با کاهش تعداد محصولات عرضه شده در سال 2019 میلادی بیشتر روی تولید و عرضه محصولات باکیفیت‌تر در سال‌های آتی تمرکز می‌کند.

با وجود پیش بینی‌های ضد و نقیض یاد شده بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که نوآوری یکی از ریشه های اصلی شرکت اپل است و این کمپانی در صورت عدم توجه به آن شکست بزرگی را در سال‌های آتی متحمل خواهد شد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...