شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

خبرگزاری وال استریت ژورنال به تازگی طی مقاله‌ای وضعیت بد شرکت اپل را در ماه‌های پایانی سال 2018 توضیح داده است.

اپل در گزارش مالی ابتدای 2019 خود اعلام کرده که ارزش سهام این شرکت به دلیل پیش بینی‌ها مربوط به کاهش میزان فروش آیفون XR کاهش پیدا کرده است. بر این اساس این کمپانی ضرر زیادی را به خاطر تولید این تلفن هوشمند محل شده است. بسیاری از طرفداران تلفن‌های هوشمند آیفون استقبال زیادی از آیفون XR در بازار جهانی نکردند و این مسئله به‌طور مشخص باعث شد تا سهام این کمپانی به طرز قابل توجهی کاهش پیدا کند و حتی برخی از تحلیلگران اعلام کنند که این کمپانی در تولید محصولات باکیفیت و پرچم‌دار موفق‌تر از تولید محصولات میان رده و ارزان قیمت‌تر است.

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال دلیل اصلی کاهش سهام شرکت اپل به خاطر آیفون XR به بازار چین و عدم رقابت این کمپانی در این کشور مربوط است. چین یکی از مهم‌ترین بازارها برای تلفن‌های هوشمند به‌حساب میاید که جمعیت بالای کاربران آن بازار هدف مناسبی برای بسیاری از شرکت های جهان به‌حساب میاید.

وال استریت ژورنال توضیح داده است که اپل در تولید آیفون XR و عرضه قابلیت 2 سیم کارت به صورت هم‌زمان بازار این کشور را هدف قرار داده بود تا با دیگر کمپانی‌های فعال در زمینه تولید تلفن‌های هوشمند ارزان قیمت رقابت کند. با این حال مشخص شده است که آیفون XR همچنان از بسیاری از تلفن‌های هوشمند مشابه خود که به عنوان دستگاه‌های میان رده به بازار آمده‌اند گران قیمت‌تر است و به همین دلیل چینی‌ها تمایلی به خرید این محصول در بازار کشور خود را ندارند. این مسئله به‌طور مشخص باعث شده تا شرکت اپل ضرر قابل توجهی را در پایان سال 2018 متحمل شود و به‌احتمال زیاد دیگر تمایلی به تولید دستگاه‌های میان رده در بازار جهانی نداشته باشد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...