شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

اخیراً تصاویری منسوب به آیفون 2019 منتشر شده است که حاکی از آن است که اپل احتمالاً در جریان رویداد سپتامبر امسال خود از تلفن هوشمندی با سه لنز در قسمت پشتی رونمایی می‌کند.

این تصاویر توسط Steve Hemmerstoffer طراحی شده و در وب سایت هندی زبان Digit منتشر شده است. بر اساس این اطلاعات نسل جدید آیفون که در سال 2019 آماده عرضه و انتشار می‌شود، شرکت اپل تصمیم دارد تا طراحی استوانه‌ای شکل در قسمت پشتی آیفون را حذف کرده و به جای آن از طراحی مثلث شکل استفاده کند. این طراحی مربع شکل شامل سه لنز با چیدمان مثلثی و یک فلاش در قسمت بالایی سمت راست می‌شود.

در این تصاویر مفهومی همچنین اپل جایگاه میکروفون پشتی را نیز تغییر داده است و آن را در بخش دوربین سه گانه قرار داده تا روند ضبط صدا و حذف نویز از تماس‌ها بهبود یابد. طراح این تصویر مفهوم اعلام کرده که اپل به احتمال خیلی زیاد از این طراحی به منظور بهبود قابلیت‌های مبتنی بر اجرای واقعیت افزوده و بستر نرم افزاری ARKit استفاده می‌کند.

با وجود انتشار این ویدیو از طرف یکی از مهم‌ترین طراحان تصاویر مفهومی، هنوز شرکت اپل و منابع رسمی در آن صحت این شایعات و همچنین وجود محصولی با این طراحی را تائید نکرده است. گفتنی است که در تصاویر مفهومی منتشر شده از طرف این طراح آیفون جدید شرکت اپل با عنوان آیفون ایکس آی یا همان آیفون یازده معرفی شده است. تا پیش از این شایعات زیادی در مورد آیفون 11 منتشر شده بود که بسیاری از آن‌ها بر این ادعا بودند که آیفون 11 شرکت اپل در سال 2018 رونمایی می‌شود؛ اما اپل در سال 2018 از آیفون‌های خود با عنوان XS، XS Max و XR رونمایی کرد.

علاوه بر این باید یادآور شد که مینگ چی کو پیش بینی‌هایی در زمینه تولید آیفون‌ها با لنز سه گانه در سال 2020 کرده بود که البته هنوز هیچ چیز در مورد عرضه محصولات آتی شرکت اپل معلوم نیست. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

چند وقت دیگه باید منتظر آیغونی باشیم که پشتش کلا لنز دوربینه :/

  Attachments
  1. Ariya darvish

چند وقت دیگه باید منتظر ایفونی باشیم که پشتش کلا لنز دوربینه ?

  Attachments
  1. Ariya darvish
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...