سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل روز گذشته طی بیانیه‌ای ضمن اعلام تصمیم برای ارائه سیستم ارتباطی ایر پلی 2 در تلویزیون‌های هوشمند، اعلام کرده که این کمپانی تصمیم دارد تا اپلیکیشن آیتونز را برای کاربران تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ آماده عرضه کند.

بر اساس این تصمیم، در آینده نزدیک کاربرانی که از دستگاه‌های اپل در کنار تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ استفاده می‌کنند، خواهند توانست تا به نرم افزارهای رسمی و محتوای قابل ارائه در آیتونز از طریق تلویزیون هوشمند خود دسترسی داشته باشند.

تصمیم اپل برای ارائه چنین قابلیتی در تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ باعث شده تا بسیاری از کاربران سؤالات ویژه‌ای را در مورد نحوه کارکرد آیتونز در تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ را مطرح کنند. بسیاری از کاربران پیش از تمایل به استفاده از این قابلیت می‌خواهند که اپل این مسائل را پیش از عرضه این قابلیت برای کاربران مشخص کند.

سؤالات اصلی کاربران در مورد نحوه سرویس دهی آیتونز در اپل تی وی شامل موارد زیر می‌شود:

1.آیا اپل به تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ امکان ذخیره اطلاعات کاربران را می‌دهد. این مسئله به آن معنا است که آیا سامسونگ از طریق آیتونز می‌تواند اطلاعات مربوط به خریم خصوصی کاربران را به صورت ایمن حفظ کند و آن‌ها را در اختیار کاربران قرار ندهد؟
2.تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ از سیستم عامل اختصاصی Tizen استفاده می‌کنند که از طرف این شرکت کره‌ای شخصی سازی شده‌اند. آیا اپل برای توسعه آیتونز در تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ تصمیم به تشکیل یک تیم توسعه برای سیستم عامل تایزن دارد و می‌تواند باگ‌های مربوط به آن را برطرف کند یا اپل سفارش توسعه این اپلیکیشن‌ها را به شرکت دیگری و از جمله آن‌ها سامسونگ خواهد داد.
3.تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ امروزه تمامی سرویس‌های پخش محتوای مبتنی بر بستر اینترنت را پشتیبانی می‌کنند، حال سؤال اصلی این است که در صورت ارائه آیتونز در این تلویزیون‌ها سرنوشت اپل تی وی به عنوان یک ستا آپ باکس دیجیتالی مستقل چه خواهد شد؟
4.اپل در زمان معرفی اپل تی وی 4K به خاطر پشتیبانی از استاندارد HDR سروصدای زیادی به پا کرد. این در حالی است که تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ از Dolby Vision پشتیبانی نمی‌کنند. حال سرنوشت کاربرانی که از تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ و آیتونز در آن‌ها استفاده می‌کنند چه خواهد شد؟

اپل هنوز به این سؤالات پاسخ نداده است و هنوز معلوم نیست که کاربران آیتونز در تلویزیون هوشمند سامسونگ چگونه از سرویس‌های اپل بهره خواهند برد 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location