سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

شرکت نینتندو تصمیم دارد تا در آینده نزدیک محصولات مبتنی بر واقعیت مجازی را آماده عرضه به بازار کند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط وب سایت VGR شرکت نینتندو از همین حالا پروژه توسعه محصولات مبتنی بر واقعیت مجازی خود را شروع کرده است و تصمیم دارد تا در آینده نزدیک از این محصولات رونمایی کند. بسیاری از تحلیلگران اعلام کرده‌اند که سال 2019 زمان معرفی و عرضه کنسول‌های نسل نهم در بازار است و به همین دلیل شرکت‌های فعال در زمینه تولید و عرضه کنسول‌های بازی نظیر سونی، مایکروسافت و نینتندو تصمیم دارند تا در جریان این سال از محصولات جدید خود رونمایی کنند.

علاوه بر این تحلیلگران دیگری نیز وجود دارند کهعرضه کنسول‌های نسل نهم به بازار را صحیح نمی‌دانند و فکر می‌کنند که کمپانی‌های تولید کننده این محصولات بیشتر روی معرفی و عرضه محصولات پیشرفته‌تر از کنسول‌های نسل پیشین خود تمرکز خواهند کرد.

از طرف دیگر شرکت نینتندو تا حدودی دیرتر از کمپانی‌های سونی و مایکروسافت کنسول نسل هشتم خود را آماد عرضه به بازار کرد و به همین دلیل این کمپانی تصمیم دارد تا به جای معرفی یک کنسول جدید، اکسسوری‌های ویژه‌ای را برای آن گسترش دهد. بر این اساس بسیاری از تحلیلگران به اتفاق این مسئله را تائید کرده‌اند که نینتندو و مایکروسافت در سال 2019 برای رقابت هر چه بیشتر با پلی استیشن 4 پرو و شرکت سونی، کنسول‌های خود را به سیستم اجرای بازی‌های مبتنی بر واقعیت افزوده تجهیز خواهند کرد.و

بر این اساس پیش بینی می‌شود تا کمپانی نینتندو در سال جاری میلادی از ابزارهای مناسب برای اجرای بازی‌های مبتنی بر واقعیت مجازی در نینتندو سوئیچ رونمایی کند. به همین دلیل پیش بینی‌ها حاکی از ان است که نینتندو در جریان رویداد E3 2019 از ابزارهای مبتنی بر واقعیت مجازی نینتندو سوئیچ رونمایی کند و پس از آن بازی‌های مبتنی بر این اکسسوری‌ها را آماده عرضه به بازار کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location