سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

پس از انتشار ویدیوهای مربوط به خم شدن آیپد پرو 2018 در یوتیوب، شرکت اپل در مورد این مسئله به صورت رسمی واکنش نشان داده است و بیانیه‌ای را در مورد این مسئله صادر کرده است.

اپل در این بیانیه ابتدا به روند بهبود قابلیت اتصال آیپد پرو 2018 به شبکه وای فای و سیم کارت پرداخته است و اعلام کرده که در طراحی جدید یک بند عمودی به منظور بهبود بازدهی آنتن دهی در شبکه همراه رادیویی را به این محصول اضافه کرده است. این بند نوار شکل به صورت کاملاً ویژه و منحصر به فرد در کنار افقی قرار گرفته است و در حاشیه آن بخش‌های پلاستیکی در کنار آلومینیوم تعبیه شده تا فرایند آنتن دهی دستگاه بهینه‌تر شود.

این مسئله در نهایت باعث شده تا اپل بتواند تا 400 میکرون آیپد پرو 2018 را نازک‌تر از قبل طراحی و تولید کند و در عین حال آنتن دهی بهتری را نسبت به نسل‌های قبلی به کاربران ارائه دهد. اپل اعلام کرده که در طراحی آیپد پرو تلاش کرده که تا یک دستگاه به شکل یک تکه کاغذ را تولید کند که قابلیت حمل آن بسیار بالا است. این مسئله ممکن است باعث نازک شدن بیش از اندازه آیپد پروی 2018 شده باشد اما باعث کاهش میزان مقاومت آن در برابر ضربه‌های گوناگون نشده است.

اپل به طور غیرمستقیم به ویدیوهای منتشر شده در مورد خم شدن آیپد پرو 2018 اشاره کرده و اعلام کرده که فشار وارده به دستگاه در این ویدیوها بسیار زیاد است و قطعاً هر دستگاهی در قالب تبلت ممکن است تحت این فشارها خم شود. اپل به طور کامل به کاربران ضمانت داده که این مسئله باعث اختلال در روند کاربری با آیپد پروها نمی‌شود و در صورت عدم رضایت از آیپد پرو کاربران می‌توانند به اپل استورهای رسمی و دریافت مشاوره‌های مربوطه مراجعه کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location