سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 سرویس پخش پاندورا به تازگی توانسته میزان پخش آفلاین بیشتری از موسیقی‌های مختلف نسبت به اسپاتیفای در اپل واچ داشته باشد.

این سرویس پخش موسیقی مدت‌ها است که نسخه واچ او اس اپلیکیشن هود را برای کنترل موسیقی‌ها از روی ساعت هوشمند به کاربران ارائه داده است و حالا مشخص شده که این کمپانی به طور کاملاً موفقیت آمیزی در زمینه تولید و توسعه اپلیکیشن ساعت‌های هوشمند عمل کرده است.

یکی از بزرگ‌ترین ایرادهای اسپاتیفای در زمینه شکست در برابر پاندورا به دلیل عرضه دیر هنگام اپلیکیشن اختصاصی این کمپانی به حساب میاید. اسپاتیفای تنها چند ماه است که از اپلیکیشن رسمی خود در اپل واچ رونمایی کرده است و به همین دلیل بسیاری از کاربران ساعت‌های هوشمند شرکت اپل هنوز با آن سازگاری و آشنایی کامل ندارند.

این در حالی است که پاندورا تا به امروز توانسته توجه بیشتری از کاربران اپل واچ را به خود جلب کند و با ارائه قابلیت‌های ویژه به کاربران واچ او اس تعداد کاربران بیشتری در این زمینه داشته باشد. بر این اساس تعداد کاربرانی که از سرویس پاندورا به صورت مستقل در اپل واچ سری 3 و اپل واچ سری 4 استفاده می‌کنند بیشتر از سرویس اسپاتیفای است.

اپل واچ سری 3 و اپل واچ سری 4 به لطف اتصال به سیم کارت‌های الکترونیکی eSIM می‌توانند موسیقی‌های مختلف را در خود به صورت هوشمندانه پخش کنند و لزوماً نیازی ‌به آیفون‌ها ندارند. کاربران این ساعت‌های هوشمند با اتصال به هندزفری‌های بلوتوثی ایرپاد و موارد دیگر می‌توانند موسیقی‌ها را به صورت همراه در دستگاه‌های خود گوش کنند.استفاده از پاندورا در اپل واچ مستلزم نصب بودن سیستم عامل واچ او اس 5 و جدیدتر از آن است که در اپل واچ‌های سری 1 تا 4 پشتیبانی می‌شود و کاربران لزوماً محدودیتی در استفاده از اپلیکیشن این سرویس نخواهند داشت.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location