سبد خرید خالی‌ست.
TOUCH-ID

خرید آیفون اپل

 شایعات منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل ممکن است در سال 2019 و در تولید آیفون 2019 تاچ آیدی را به عنوان سیستم احراز هویت جایگزین به تلفن‌های هوشمند خود باز گرداند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده توسط یکی از تحلیلگران محصولات اپل با عنوان Jean Baptist Su اپل احتمالاً تصمیم دارد تا تاچ آیدی را امسال در کنار فیس آیدی به آیفون‌های خود بیاورد. اپل در طول دو سال گذشته توان تعبیه سنسور اثر انگشت را در زیر نمایشگر اولد نداشته است و به همین دلیل این آیفون X در سال 2017 و آیفون XS، XS MAX و XR را بدون این سیستم احراز هویت به بازار عرضه کرده بود. اپل در زمان حذف تاچ آیدی مجبور شد تا از یک سیستم احراز هویت جایگزین استفاده کند که در نهایت منجر به معرفی و عرضه فیس آیدی به آیفون‌ها شد.

اما حالا شرکت اپل ممکن است تصمیم داشته باشد تا با به کار گیری فناوری‌های نوین سنسور اثر انگشت را به آیفون‌های جدید بازگرداند و این بار آیفون‌های 2019 را به همراه دو سیستم احراز هویت بیومتریک آماده عرضه به بازار کند.

در صورت بهینه سازی و استفاده از این روش آیفون‌های 2019 در بخش پایینی نمایشگر تمام صفحه خود مجهز به یک سنسور برای تشخیص اثر انگشت صاحب خود خواهند شد و از آن طریق می‌توانند علاوه بر تشخیص صورت از طریق اثر انگشت نیز قفل دستگاه را برای کاربران باز کنند.

این گزارش‌ها در حالی منتشر شده است که بسیاری از تحلیلگران در مورد صحت آن شک کرده‌اند. این تحلیلگران بر این باور هستند که تعبیه تاچ آیدی در آیفون‌هایی که دارای فیس آیدی و سیستم احراز هویت مبتنی بر چهره به صورت سه بعدی هستند بی‌معنا خواهد بود و این مسئله کار بیهوده‌ای از طرف اپل به حساب میاید و ممکن است این پیش بینی هرگز به حقیقت نپیوندند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location