سبد خرید خالی‌ست.
iphone-germany

خرید آیفون اپل

شرکت کوالکام طی مبارزه قانونی خود با شرکت اپل به تازگی توانسته فروش آیفون 7 و 8 را نیز در کشور آلمان متوقف کند و این کمپانی دیگر امکان فروش محصولات یاد شده را زا طریق اپل استورهای رسمی ندارند.

کوالکام تا پیش از این موفق شده بود تا فروش آیفون 6 و 6 اس را در کشور آلمان متوقف کند اما حالا این کمپانی توانسته فروش و عرضه آیفون 7 و 8 را نیز متوقف کند و اپل دیگر امکان عرضه این محصولات در اپل استورهای رسمی آلمان را نخواهد داشت. بر اساس گزارش جدید وب سایت TechCrunch کوالکام طی پرونده قانونی که در دادگاه مونیخ مورد بررسی قرار گرفته توانسته برنده شود و اپل را از فروش این تلفن‌های هوشمند در اپل استورهای رسمی بازدارد.

کاربرانی که در آلمان تمایل به خرید آیفون 7 و 8 دارند باید از این پس به عامل‌های فروش غیر رسمی اپل در این کشور مراجعه کنند و اپل به صورت مستقیم امکان فروش این محصولات را نخواهد داشت. دادگاه اعلام کرده که اپل فقط امکان فروش آیفون XS Max، XS و XR را دارد و دیگر این کمپانی محصولات قدیمی‌تر را از طریق وب سایت رسمی و فروشگاه‌های فیزیکی خود در آلمان نخواهد فروخت.

در ماه‌های پایانی سال 2018 کوالکام در پی دعوای دو ساله خود با اپل از این کمپانی بابت نقض حق پتنت‌های مختلف شکایت کرده است که البته توانسته فروش این محصولات را در برخی از کشورهای جهان متوقف کند. مهم‌ترین کشورهایی که در آن‌ها فعلاً کوالکام توانسته فروش آیفون‌ها را متوقف کند شامل چین و آلمان می‌شود و کاربران در این کشورها امکان خرید محصولات قدیمی از تلفن‌های هوشمند آیفون را نخواهند داشت.

دادگاه بدی تشکیل شده در مونیخ اپل را محکوم به پرداخت 1.34 میلیارد یورو به شرکت کوالکام کرده است که فعلاً معلوم نیست که این مبلغ در آینده تغییر خواهد کرد یا اپل باید این غرامت را به کوالکام پرداخت کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location