سبد خرید خالی‌ست.
IP-Heawei

خرید آیفون اپل

 شرکت هواوی به تازگی به دلیل استفاده برخی از کارکنان خود از تلفن‌های هوشمند آیفون آن‌ها را مواخذه و جریمه کرده است.

به طور پیش فرض شبکه اجتماعی توییتر در زیر هر یک از توییت‌های ارسال شده از طرف کاربران، اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده از آن‌ها را منتشر می‌کند. برخی از کارکنان رده بالای شرکت هواوی در شب سال نو میلادی و فرا رسیدن کریسمس را از طریق توییتر تبریک گرفته بودند که این توییت‌ها برای آن‌ها دردسرهای زیادی درزمینهٔ جایگاه حرفه‌ای ایجاد کرده است.

این کارکنان با استفاده از تلفن‌های هوشمند آیفون پیام‌های تبریک خود را در توییتر منتشر کرده بودند که باعث سروصدای زیادی در میان کاربران شده بود. کاربران توییتر ضمن تمسخر هواوی از انتشار دهنده این توییت‌ها سؤال کرده بودند که چرا در حالی که در شرکت هواوی کار می‌کنند از آیفون تولید شده توسط شرکت اپل استفاده کرده‌اند.

این مسئله در نهایت واکنش شرکت هواوی و مدیران رده بالای آن را در بر داشته است و باعث شده تا آن‌ها به فکر جریمه و مواخذه کارکنان رده بالای خود به خاطر استفاده از تلفن‌های هوشمند آیفون باشند.

هواوی با تولید تلفن هوشمند پرچم‌دار جدید خود با عنوان پی 20 تلاش کرده تا رقابتی تنگاتنگ را با شرکت اپل و تلفن‌های هوشمند آیفون تولید شده توسط این کمپانی آمریکایی ایجاد کند. با این حال توییت جدید منتشر شده از طریق کارکنان رده بالا هواوی نشان از آن دارد که حتی افرادی که در این کمپانی کار می‌کنند نیز تمایلی به استفاده از محصولات هواوی ندارند به جای آن آیفون‌ها را برای استفاده و کارهای شخصی انتخاب می‌کنند.

هواوی اعلام کرده که استفاده کارکنان این کمپانی از آیفون‌های شرکت اپل به صورت علنی به هیچ قابل قبول نیست و این کمپانی افراد خاطی را مواخذه می‌کند. جالب است بدانید که یکی از کارکنانی که از آیفون شرکت اپل برای ارسال توییت اخیر خود استفاده کرده مدیر بخش بازاریابی جهانی این کمپانی بوده است که به صورت ماهانه 730 دلار حقوق از شرکت هواوی دریافت می‌کرده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location