سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 گزارش مالی اپل در سه ماهه پایانی سال 2018 به تازگی منتشر شده است که در جریان آن تیم کوک به عنوان مدیر عامل اجرایی این کمپانی اعلام کرده که این کمپانی به دلیل ارائه خدمات تعویض باتری آیفون با قیمت پایین‌تر از حد عادی ضرر زیادی را متحمل شده است.

به طور پیش‌فرض قیمت باتری آیفون‌های 79 دلار است و اپل بابت ارائه این خدمات مبلغ یاد شده از اپل استورهای سراسر جهان دریافت می‌کند. اما اعتراف یکی از کارکنان این کمپانی که کاهش عمدی سرعت آیفون‌ها در اوایل سال 2018 باعث شد تا انگشت اتهام‌های زیادی به سوی اپل وارد شود. اپل در نهایت اعلام کرد که به منظور جبران این مسئله خدمات تعویض باتری آیفون‌ها را از 79 دلار به 29 دلار کاهش می‌دهد.

این مسئله باعث شده تا اپل ضرر زیادی را بابت ارائه خدمات تعویض و تأمین قطعات این تلفن‌های هوشمند متحمل شود. تیم کوک اعلام کرده که اپل به دلیل این مسئله در کنار دیگر مشکلات ماه‌های پایانی سال 2018 با مشکلات زیادی مواجه شده بود. اپل علاوه بر مسائل مربوط به جنگ تجاری آمریکا با چین، با مسائل بسیار مهم‌تری در سه ماهه پایانی 2018 مواجه بوده است و به همین دلیل این کمپانی یکی از بدترین دوره‌های مالی را در پایان 2018 تجربه کرده است.

افزایش تعرفه مالیاتی مربوط به فروش آیفون‌ها در آمریکا در کنار عدم اجازه برای تولید و اسمبل دستگاه‌ها در کشور چین باعث شد تا سهام اپل به طرز قابل توجهی کاهش پیدا کند. از طرف دیگر تحلیلگران بر این باور بودند که محصولات جدید اپل به اندازه کافی در بازار جهانی فروخته نخواهد شد و جو سازی‌های منفی در بازار جهانی به راحتی باعث شد تا این کمپانی ضرر بسیار زیادی در این دوره داشته باشد.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location