سبد خرید خالی‌ست.
Imo

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل تنها دو روز پس از آغاز سال جدید میلادی اقدام به انتشار گزارش مالی خود در مورد درآمد خود در طول سه ماهه پایانی 2018 کرده است. گزارش مالی اول در سال 2019 مالی حاکی از آن است که اپل در طول سه ماه گذشته تحت تأثیر سیاست گذاری‌های اشتباه دولت‌ها قرار گرفته است.

اپل اعلام کرده که در سه ماهه ابتدایی 2019 نزدیک به 38 درصد کاهش را درزمینهٔ درآمد تجربه خواهد کرد و این مقدار به 84 میلیارد دلار خواهد رسید. بر اساس گزارش‌های منتشر شده توسط شرکت اپل، کاهش درآمد این شرکت در طول سه ماه گذشته و پیش بینی‌های منفی در مورد فعالیت آن در سه ماه آینده در نتیجه جنگ تجاری آمریکا و چین بوده است.

اپل در سه ماهه پایانی 2018 از آیفون‌های جدید شامل آیفون XS، XS Max و XR رونمایی کرده است که در روزهای ابتدایی عرضه با استقبال قابل توجهی در بازار جهانی روبرو شدند. این کمپانی همچنین از آیپد پرو 2018، مک بوک ایر 2018، مک مینی 2018و اپل واچ سری 4 رونمایی کرد. سه ماهه گذشته یکی از پرکارترین دوره‌ها برای شرکت اپل بوده است و این کمپانی طی دو رویداد متفاوت در ماه‌های سپتامبر و اکتبر از محصولات جدید خود رونمایی کرد و در طول سه ماه گذشته این محصولات را آماده عرضه به بازار کرد.

با این حال پیش بینی‌های منفی در مورد کاهش میزان فروش آیفون XR و مک بوک ایر 2018 در کنار خبر تلاش دولت آمریکا برای افزایش تعرفه‌های مربوط به واردات دستگاه‌ها از چین به آمریکا باعث شد تا ارزش سهام این کمپانی به طرز قابل توجهی کاهش پیدا کند. اپل اعلام کرده که امید دارد تا پس از رفع مبارزات سیاسی میان آمریکا و چین یا انتقال کارخانه‌ها از چین به هند برای بار دیگر به درآمد افزایشی دست پیدا کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location