شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

شرکت بتزدا تصمیم دارد تا در آینده نزدیک بازی جدیدی را با عنوان DeathLoop آماده عرضه به بازار کند. این کمپانی به تازگی نام تجاری DeathLoop را به ثبت رسانده است و سازمان ثبت اختراع و پتنت‌های آمریکا این نام تجاری را برای این شرکت نگه داشته است.

این نام تجاری در تاریخ بیست و ششم دسامبر 2018 از طرف شرکت بتزدا به ثبت رسیده است و به همین دلیل پیش بینی‌ها حاکی از آن است که این کمپانی تصمیم دارد تا در آینده نزدیک بازی‌ها جدید خود را با این نام آماده عرضه به بازار کند. گفتنی است که هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد خصوصیات و جزئیات این بازی منتشر نشده است و هنوز معلوم نیست که این کمپانی تصمیم دارد تااین بازی را در چه زمانی آماده عرضه کند.

بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که بتزدا تصمیم دارد تا بازی DeathLoop را به صورت مشابه با بازی‌های دیگر خود نظیر فال اوت آماده عرضه به بازار کند. سخنگویان این کمپانی در گفت و گوهای خود با خبرگزاری‌های مختلف هیچ اطلاعات دقیقی از این بازی منتشر نکرده‌اند و حتی معلوم نیست که این بازی قرار است برای کدام پلتفرم آماده عرضه شود.

با این حال پیش بینی‌ها حاکی از آن است که این بازی قرار است برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوئیچ و کامپیوترهای شخصی مبتنی بر مک او اس و ویندوز و لینوکس آماده عرضه به بازار شود.

این بازی به احتمال زیاد از سبک آر پی جی بوده و در اوایل 2019 آماده عرضه به بازار می‌شود. شنیده‌ها حاکی از آن است که این بازی در نهایت طی نمایشگاه E3 2019 آماده معرفی می‌شود و در مدتی کوتاه پس از آن آماده عرضه به بازار می‌شود. گفتنی است که کنفرانس E3 طبق رسم همیشه در اوایل هر سال برگزار می‌شود و پس از آن محصولات رونمایی شده به بازار عرضه می‌شوند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...