شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

پس از تغییرات مربوط به تعرفه کمیسیون فروش اپلیکیشن‌ها و سرویس‌ها در اپ استور شرکت نتفلیکس تصمیم گرفته تا کاربری اپلیکیشن رسمی خود را به طور کامل تغییر دهد.

تا پیش از این مشخص شده بود که اپل تصمیم دارد تا 30 درصد حق کمیسیون بابت فروش سرویس‌های دیجیتالی و نرم افزاری دریافت کند و به همین دلیل نتفلیکس به عنوان یکی از پرفروش‌ترین سرویس‌های دیجیتالی تصمیم گرفته تا سرویس‌های دیجیتالی خود را از این پس به صورت مستقیم آماده عرضه به کاربران کند.

بر این اساس نسخه جدید اپلیکیشن نتفلیکس به طور کامل تغییر کرده است و از این پس سرویس‌ها را به صورت مستقیم و از طریق کارت‌های اعتباری و هدیه داخلی به فروش می‌رساند. نتفلیکس احتمالاً به فعالیت خود در اپ استور پایان می‌دهد و پس از آن کاربران آیفون‌ها تنها از طریق آن تنها از طریق مرورگرها امکان دسترسی به نتفلیکس را خواهند داشت و باید حساب کاربری خود را خارج از اپلیکیشن رسمی خود شارژ کنند.

در این میان شرکت اپل تاکنون هیچ ادعایی در این زمینه نکرده است که هنوز معلوم نیست که آیا اپل تصمیم به مذاکره اقتصادی با نتفلیکس دارد یا این کمپانی تصمیم به حذف نتفلیکس از اپ استور کند. بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که خصوصیات جدید اپلیکیشن نتفلیکس خارج از قوانین و دستورالعمل‌های شرکت اپل برای فعالیت در اپ استور است که به همین دلیل اپل احتمالاً به فعالیت نتفلیکس در اپ استور پایان خواهد داد و این اپلیکیشن را از فروشگاه اینترنتی محصولات دیجیتالی خود برای سیستم عامل آی او اس حذف خواهد کرد.

در صورت حذف شدن اپلیکیشن نتفلیکس کاربران تنها از طریق نسخه وب می‌توانند به محتوای ویدیویی این سرویس در آیفون و آیپد دسترسی داشته باشند و استفاده از اپلیکیشن این سرویس در میان کاربران پایان خواهد یافت. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...