شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 تنها یک هفته از انتشار پیش بینی‌های مربوط به کاهش میزان فروش آیفونها در سال 2019 می‌گذرد که حالا خبرگزاری رویترز در گزارش جدید خود میزان دقیق این کاهش را مشخص کرده است.

بر اساس گزارش جدید رویترز، شرکت اپل با کاهش 48 درصدی در زمینه فروش آیفون XS Max مواجه خواهد شد. علاوه بر این خبر گزاری اعلام کرده که اپل به طور کامل در نیمه اول سال 2019 میلادی با مشکلاتی جدی در زمینه فروش آیفون‌ها مواجه خواهد شد. این مسئله به طور مشخص به دلیل انتظار برای خرید آیفون‌های جدید در سال 2019 مربوط خواهد شد. اپل طبق رسمی هر ساله خود آیفون‌های جدید را در ماه سپتامبر آماده معرفی و عرضه می‌کند و به همین دلیل کاربرانی که تا به امروز تصمیم به خرید آیفون XS Max و XR نگرفته‌اند احتمالاً تصمیم خواهند گرفت تا گوشی‌های مدل 2019 اپل را خریداری کنند.

تا پیش از این پیش بینی‌ها حاکی از آن بود که کاهش میزان فروش آیفون‌ها در سال جدید میلادی به طور مشخص به مسائلی نظیر افت و خیزهای بازار در تعطیلات پایانی سال 2018 میلادی مربوط خواهد بود؛ اما خبر نه چندان خوشایند برای اپل این است که افزایش قیمت این محصولات به میزان قابل توجه باعث شده تا بسیاری از افراد تصمیمی برای خرید این محصولات نداشت باشند و در صورت تصمیم احتمالاً برای خرید آیفون‌های جدید تا زمان معرفی سری 2019 آن‌ها منتظر بافی خواهند ماند.

اپل احتمالاً در طول نیمه اول سال 2018 میلادی تصمیم به کاهش قیمت آیفون‌های 2018 و 2017 می‌گیرد تا از آن طریق کاربران را بیشتر از گذشته به خرید این تلفن‌های هوشمند تشویق کند. با این حال این استراتژی ممکن است باعث اعتراض برخی از کاربران دیگر شود که تا پیش از این آیفون‌های مورد نظر خود را خریداری کرده‌اند. با این وجود هنوز معلوم نیست که اپل برای مقابله با این وضعیت چه تصمیمی اتخاذ می‌کند.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...