سبد خرید خالی‌ست.
jailbreak

خرید آیفون اپل

 Pwn20wnd به تازگی نسخه جدید آی او اس جیلبریک شده Unc0ver را آماده عرضه به بازار کرده است. نسخه 2.1.0 Unc0ver همانند الکترا 1.1.0 تنها برای دستگاه‌های آماده عرضه شده است که از آی او اس 11.0 تا نسخه چهارم بتای آی او اس 11.4 استفاده می‌کنند.

کاربرانی که علاقه به جیلبریک کردن دستگاه‌های خود دارند، می‌توانند فایل IPAاین سرویس را از طریق سایدیا یا وب سایت رسمی آن دانلود کرده و آن را روی دستگاه‌های خود دانلود و نصب کنند. تا پیش از این مشخص شده بود که سایدیا فروشگاه اینترنتی خود را برای عرضه محصولات پولی و غیر رایگان بسته است و حالا مشخص شده که Unc0ver می‌تواند همچنان به کاربران امکان دسترسی به نسخه‌هایجیلبریک شده آی او اس را از طریق سایدیا را ارائه دهد.

Unc0ver نسخه جیلبریک شده آی او اس است که توسط Pwn20wnd و sbingner توسعه پیدا کرده است و تجربه خاص خود از آی او اس جیلبریک شده را به کاربران ارائه می‌دهد.

به کاربران توصیه می‌شود تا در صورت امکان اقدام به جیلبریک دستگاه خود نکنند چرا که این کار باعث می‌شود تا گارانتی بین المللی دستگاه از بین برود و در عین تجربه کاربری استفاده از آیفون‌ها با اختلال‌های قابل توجهی مواجه شود. جیلبریک کردن آیفون‌ها ممکن است باعث کند شدن سرعت دستگاه شود و در عین حال میزان مصرف باتری دستگاه را افزایش دهد. علاوه بر این روش یاد شده ممکن است احتمال نفوذ بد افزارها و ویروس‌ها را در دستگاه‌ها افزایش دهد و به همین دلیل به کاربران توصیه می‌شود تا در حد امکان اقدام به نصب نسخه‌های جیلبریک شده آی او اس روی دستگاه‌های خود نکنند چرا که این کار ممکن است دستگاه‌ها را با مشکلات جدی مواجه کند.

گفتنی است که علاوه بر اپل، هیچ یک از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پس از فروش آیفون‌ها در صورت خرابی به کاربران هیچ خدماتی را ارائه نمی‌دهند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

ببخشید از کجا باید دانلود کرد من میخام مستقیم با گوشیم دانلودش کنم و نصب کنم گوشیم جیل هست با انکاور اما ورژن انکاورم پایینه

  Attachments
  1. جمال خوش اندام
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location