شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 یکی از مهم‌ترین شکست‌های اپل در سال 2018 مربوط به عدم تولید و عرضه ایرپاور به بازار بوده است. اپل در جریان رویداد 12 سپتامبر 2017 از ایرپاور رونمایی کرد و اعلام کرد که این محصول را تا پایان سال 2018 آماده عرضه می‌کند. اما خبر نه چندان جالب برای اپل و کاربران علاقه‌مند به آن این بود که سال 2018 پایان یافت و اپل این محصول را آماده عرضه به بازار نکرد.

در این میان برخی از تحلیلگران ادعاهای قابل توجهی را در این زمینه منتشر کرده‌اند. این تحلیلگران بر این اعتقاد هستند که اپل به دلایل فنی توان تولید و عرضه ایرپاور را نداشته است. توسعه ایرپاور نیازمند بهبود قابلیت‌ها و سازگاری‌های سیستم عامل آی او اس، سیستم عامل واچ او اس و فریم ویر ایرپادهای بی‌سیم است.

از لحاظ نرم افزاری، تمامی دستگاه‌هایی که روی ایرپاور به صورت هم‌زمان در حال شارژ هستند، باید اطلاعات مربوط به شارژ شدن خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و این مسئله از لحاظ امنیتی تنها در صورتی قابل تائید است که هر سه دستگاه قرار گرفته روی ایرپاور به یک اپل آیدی مشترک متصل باشند و در غیر این صورت ممکن است از لحاظ امنیتی نگرانی‌های زیادی را برای کاربران به وجود بیاورند.

علاوه بر این، از لحاظ سخت افزاری، شارژرهای بی‌سیم مبتنی بر استاندارد QI باید از سیستم القای الکترومغناطیسی استفاده کنند که این مسئله باعث می‌شود تا دستگاه‌ها تا حد قابل توجهی با مشکلات فنی مواجه شوند. یکی از مهم‌ترین مشکلات ایجاد اختلال در کویل های قرار گرفته در دستگاه است. برای مثال ممکن است افزایش تعداد دستگاه‌های متصل به ایرپاور سرعت شارژ دستگاه‌ها کاهش پیدا کند.

به وجود آمدن این چالش‌ها باعث شده تا اپل فعلاً تصمیمی به تولید و عرضه ایرپاور در بازار جهانی را نداشته باشد. اپل در عین حال درزمینهٔ تولید و عرضه ایرپاور سکوت کرده و هنوز معلوم نیست که چه زمانی تصمیم به تولید و عرضه این محصول به بازار را دارد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...