شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 یکی از مهم‌ترین ضعف‌های شبکه اجتماعی اینستاگرام این است که اپلیکیشن مخصوص آیپدها برای آن توسعه داده نشده است. سیاست‌های فیس بوک بر این پایه بوده که اینستاگرام اپلیکیشن اختصاصی برای آیپدها نداشته باشد.

کاربرانی که اینستاگرام را روی آیپد خود نصب می‌کنند نمی‌توانند آن را به صورت تمام صفحه و کاملاً متناسب با نمایشگر بزرگ آیپد اجرا کنند. این مسئله به طور مشخص به آن دلیل است که اپلیکیشن آی او اس اینستاگرام سازگاری کامل با رزولوشن بالا و تعداد بیشتر پیکسل‌های نمایشگرهای آیپد را ندارد و به همین دلیل نمی‌توان آن را به صورت تمام صفحه مشاهده کرد.

این در حالی است که کاربران تبلت‌های اندرویدی مدت‌ها است که با محدودیت‌های کمتری برای استفاده از اینستاگرام مواجه هستند. تبلت‌های اندرویدی به صورت پیش‌فرض اینستاگرام را با سایز بزرگ باز می‌کنند که البته ممکن است اجرای اینستاگرام در این دستگاه‌ها باعث ایجاد اختلال در روند کاربری آن‌ها شود.

در این میان کاربران بسیاری از آیپدها خواستار عرضه نسخه اختصاصی اینستاگرام با رزولوشن و سایز بزرگ‌تر هستند تا اجرای این اپلیکیشن در آیپدها با مشکلات کمتری مواجه باشد.

شرکت فیس بوک به عنوان صاحب امتیاز اینستاگرام احتمالاً آیپدها را دستگاه‌هایی مناسب برای عکاسی نمی‌داند و به همین دلیل نسخه اختصاصی این اپلیکیشن را برای آن‌ها آماده عرضه نکرده است. این کمپانی منتظر است تا اپل کیفیت دوربین آیپدها را افزایش دهد تا پس از آن اقدام به عرضه اینستاگرام برای این محصولات کند.

اپل احتمالاً تصمیم دارد تا در سال جاری میلادی از آیپدهای دارای دوربین دوگانه رونمایی کند و پس از آن فیس بوک نسخه جدید اینستاگرام را برای تمامی آیپدها آماده عرضه می‌کند. البته باید یاد آور شد که عدم فعالیت درست اینستاگرام در آیپدها باعث شده تا اپلیکیشن‌های متفرقه برای دسترسی به حساب اینستاگرام در آیپد افزایش پیدا کند.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...