شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 مک اپ استور یکی از مهم ترین خصوصیات منحصر به فرد سیستم عامل مک او اس است که باعث میشود تا کاربران برای نصب آپدیت و مدیریت اپلیکیشن های مهتلف با کمترین مشکل ممکن مواجه باشند.

کاربران میتوانند با مراجعه به مک اپ استور آن دسته از اپلیکیشن هایی را که در سیستم عامل مک او اساز طریق این فروشگاه محتوای دیحیتالی خریداری کرده اند را دانلود کرده و در عین حال آنها را آپدیت کنند. مک اپ استور بستری ایمن برای مدیریت و نصب اپلیکیشن ها به صورت مستقیم از طرف توسعه دهنده است.

شرکت اپل به عنوان پشتیبان مک اپ استور این تایید را به کاربران میدهد که نصب اپلیکیشن ها از طریق این فروشگاه دیجیتالی باعث بروز مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری در دستگاه های مختلف نشود. در عین حال آپدیت ها به صورت مستقیم از طریق مک اپ استور به کاربران ارائه میشود و دیگر امکان نصب آپدیت ها از طریق دیگر منابع موجود در اینترنت وجود ندارد تا احتمال درگیری با بد افزارها کاهش پیدا کند تا کاربران به صورت ایمن تر از نرم افزارها استفاده کنند. در ادامه این متن روش صحیح و درست برای دانلود و نصب تمامی آپدیت های ارائه شده برای اپلیکیشن های نصب شده از طریق مک اپ استور ارائه خواهد شد.

       آپدیت کردن تمام اپلیکیشن ها در مک او اس

 روش انجام این کار بسیار آسان است و تنها کافی است چند کار ساده را در کامپیوتر مک خود انجام دهید.

  • 1.مک اپ استور را در کامپیوتر خود باز کنید
  • 2.به نوار Updates مراجعه کنید
  • 3.در این صفحه میتوانید عبارت Update All را در بخش بالا و سمت راست مشاهده کنید
  • 4.با فشار دادن این گزینه میتوانید تمامی اپلیکیشن های نصب شده در دستگاه های خود را به روز رسانی کنید و به راحتی به روز رسانی کنید

پس از انجام این کار کافی است برای مدتی مشخص منتظر باقی بمانید تا اپلیکیشن ها از طریق اینترنت دانلود شوند و روی دستگاه شما نصب شوند.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...