سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 بررسی میزان فروش محصولات شرکت اپل در سال 2018 نشان داده است که این کمپانی در زمینه تولید محصولات پرچم‌دار و گران قیمت بسیار موفق بوده است؛ با این حال این کمپانی در زمینه تولید محصولات ارزان قیمت و مقرون به صرفه عملکردی ضعیف داشته است.

اپل در سال 2018 از دو آیفون پرچم‌دار با عنوان آیفون XS و XS Max رونمایی کرده است که بر اساس بررسی تحلیلگران و موسسه‌های آماری این کمپانی موفقیت قابل توجهی در این زمینه داشته است. از طرف دیگر، بررسی‌های انجام شده حاکی از آن است که این کمپانی در زمینه تولید آیفون XR به عنوان یک محصول میان رده و ارزان قیمت عملکرد موفقی نداشته است و به همین دلیل سهام این شرکت به طرز قابل توجهی به خاطر آیفون XR کاهش پیدا کرده است.

اپل در سال‌های گذشته توانسته عنوان خود را به عنوان موفق‌ترین شرکت تولید تلفن‌های هوشمند در بازار جهانی به ثبت برساند. بر اساس گزارش‌های منتشر شده، اپل 43 درصد از سهم فروش تلفن‌های هوشمند پرچم‌دار را در سراسر دنیا در اختیار دارد. این در حالی است که سهم اپل در زمینه فروش محصولات ارزان و مقرون به صرفه به طرز قابل توجهی پایین‌تر از میزان نرمال است.

علاوه بر آیفون XR بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که اپل در زمینه تولید و عرضه مک بوک ایر به عنوان یک دستگاه میان رده و ارزان قیمت تجربه فروش کمتر و ضعیف‌تری نسبت به دستگاه‌های قدرتمندتر خود نظیر مک بوک پرو و مک مینی داشته است. البته این مسئله می‌تواند به دلیل تغییرات مربوط به طراحی مک بوک ایر جدید باشد؛ چرا که مک بوک ایر 2018 دیگر از درگاه‌های قدیمی نظیر USB-A بهره نمی‌برد و تنها درگاه USB-C در آن قرار گرفته است و کاربران تنها از آن طریق امکان دسترسی به اتصال‌های مختلف را خواهند داشت. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location