سبد خرید خالی‌ست.
Ice-Universe

خرید آیفون اپل

 مجله اینترنتی فوربس بر پایه اطلاعاتی جدید اعلام کرده که شرکت اپل تصمیم دارد تا از طراحی سامسونگ برای تولید آیفون‌های 2020 تقلید کند.

Gordon Kelly در جدیدترین گزارش خود اعلام کرده که اطلاعاتی مستقیم از طرف یکی از کارکنان شرکت اپل به دست آورنده است که نشان می‌دهد که اپل تصمیم به حذف بریدگی بالای نمایشگر آیفون‌های 2020 دارد و به جای آن تصمیم دارد تا دوربین سلفی آیفون‌ها را همانند گوشی جدید سامسونگ در جلوی نمایشگر قرار دهد.

این اطلاعات همچنین از طرق موسسه Ice Universe نیز تائید شده است که طی آن یکی از متخصصین شرکت سامسونگ اعلام کرده که اپل در سفارش‌های تولید انبوه قطعات نمایشگر آیفون‌های 2020 از طراحی مشابه با گوشی جدید سامسونگ با عنوان گلکسی A8s استفاده کرده است.

در حقیقت اپل تصمیم دارد تا دوربین ترودبت را در آیفون‌های 2020 جا به جا کند و محل قرار گیری آن را از روی بریدگی با عنوان ناچ برداشته و به جای آن یک حفره را در بالای نمایشگر و گوشه سمت راست یا چپ دستگاه قرار دهد تا از آن طریق کاربران بتوانند به نمایشگر بزرگ‌تری دسترسی داشته باشند.

در گزارش جدید فوربس همچنین اعلام شده است که طراحی قرار گرفتن دوربین جلویی در گلکسی A8s قرار است در پرچم‌داران تلفن‌های هوشمند سامسونگ نیز قرار بگیرد. سال 2019 دهمین سالگرد تولید گوشی‌های سری پرچم‌دار اس شرکت سامسونگ است و این کمپانی تصمیم دارد تا با استفاده از این طراحی، تغییرات بزرگی را در تلفن‌های هوشمند خود اعمال کند. بر این اساس، گلکسی اس 10 که در سال 2019 آماده عرضه می‌شود، دارای همین طراحی خواهد بود و یک سال پس از آن اپل در آیفون 2020 از این طراحی استفاده خواهد کرد.

گفتنی است که با وجود ادعای جدید Ice Universe و Gordon Kelly هنوز نمی‌توان با اطمینان کامل در مورد نحوه طراحی آیفون‌های عرضه شده در سال 2020 پیش بینی دقیقی را مطرح کرد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location