سبد خرید خالی‌ست.
Eltera-1.1.0

خرید آیفون اپل

الکترا 1.1.0 به عنوان نسخه جیلبریک شده سیستم عامل آی او اس به‌تازگی برای آیفون‌ها آماده عرضه شده است و کاربرانی که علاقه به جیلبریک کردن دستگاه‌های خود دارند می‌توانند از این سیستم عامل استفاده کنند.

الکترا 1.1.0 در حقیقت نسخه جیلبریک شده آی او اس است که روی فریم ویر مبتنی بر آی او اس 11.0 تا سومین بتای آی او اس 11.4 کار می‌کند و تنها در دستگاه‌هایی قابل نصب هست که از این نسخه‌ها استفاده می‌کنند. لازم به ذکر است که اپل در توسعه نسخه‌های جدید آی او اس فریم ویر دستگاه را به طور کامل تغییر می‌دهد و به همین دلیل در صورتی که کاربران به نسخه‌های جدیدتر دستگاه خود را آپدیت کرده باشند، امکان استفاده از الکترای جدید را نداشته و حتی نمی‌توانند دستگاه خود را به روز رسانی کنند.

تغییرات اعمال شده در الکترا 1.1.0 شامل موارد زیر می‌شود:

  • -به روز رسانی APT و DPKG برای SIleo
  • -جدا سازی سایدیا به دو بخش جداگانه؛ بخش base که کاربری پیشرفته‌تری دارد و بخش مدیریت پکیج‌ها که با رابط گرافیکی توسعه داده شده است و کاربران می‌توانند آن را در کنار SIleo روی دستگاه خود نصب کنند.
  • -رفت مشکلات مربوط به از دست رفتن داده‌ها بر پایه kernel panic
  • -رفع مشکلات مربوط به هنگ کردن و فریز کردن دستگاه در زمان رخ داد kernel panic
  • -بهبود کاربری و پایداری vfs

با توجه به اینکه جیلبریک کردن آی او اس در دستگاه‌های اپل یک کار غیرقانونی به حساب میاید، به کاربران عادی شدیداً توصیه می‌شود تا از انجام این کار و حتی تست کردن فرایند نصب آن روی دستگاه‌ها خودداری کنند، چرا که در صورت خرابی دستگاه، شرکت اپل و هیچ یک از کمپانی‌های ارائه دهنده خدمات پس از فروش آیفون‌ها در ایران و خارج از کشور پاسخ گو نخواهند بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location